Aivo Oskis – Ejot garām

Aivo Oskis – Ejot garām

06.03.2018

Mūzikas autors ir Aivo Oskis, teksta autore – Ilze Fārte

Dziedātājs Aivo Oskis ir dzimis Saldū, taču visu savu bērnību pavadījis un savas muzikālās gaitas ir sācis Aucē. Skolā dziedāja zēnu korī, kur bieži vien koncertos dziedāja arī solo. Tieši kora skolotāja, Anita Dūma, pamanot Aivo talantu pamudināja puisi nopietnāk pievērsties dziedāšanai, izkopt balsi un dziedāšanas stilu, iesakot Nijoles Berezinas vokālo studiju “Aprīļa pilieni” Rīgā. Studijas laikos Aivo savas prasmes un talantu pierādīja dažādos vietējos un ārzemju konkursos. Ir uzstājies gan Baltijas valstīs, gan Kazahstānā, kā arī Lielbritānijā.

No 2011. – 2017. Aivo dzīvoja Londonā, kur arī nodarbojās ar mūziku, izveidojot mūzikas grupu “Silver Dime”. Grupā bija kā solists un ar izveidoto grupu uzstājās dažādos pasākumos, klubos un korporatīvos, Šobrīd Aivo ir atgriezies Latvijā, lai savas muzikālas prasmes parādītu dzimtenē. Atgriešanās gaitu uzsāka ar dalību “X-faktors” konkursā, kurā bija viens no 12 finālistiem.

 

Aivo Oskis: “..Dziesma ir ar pozitīvu, vasarīgu skanējumu un ritmu, kas veltīta maniem īpašajiem dzīves cilvēkiem! Dziesmas teksts ir par ikdienas steigu, rutīnu, taču arī šajā visā ikdienas virpulī ir svarīgi un ir iespējams atrast sev īstos cilvēkus apkārt. Ikdienā satiekam daudz cilvēkus, kuri mums smaida, ar kuriem mēs runājam, bet tikai daži, un īpaši viens cilvēks un dažkārt vairāki iekrīt prātā un sirdī..”