Aivo Oskis – Pateicos

Aivo Oskis – Pateicos

16.10.2018

Mūzika: Aivo Oskis
Teksts: Edvards Grieze

Iepriekš vairākus gadus dzīvojis Londonā un dziedājis grupā “Silver Dime”, nu Aivo Oskis atgriezies Latvijā. Atgriežoties dzimtenē, Aivo atkal spēra soli mūzikas lauciņā, startējot Latvijas pirmajā “X-faktors” konkursā, kurā bija viens no 12 finālistiem. Pēc šova Aivo turpina savas muzikālās gaitas – koncertē un strādā pie jaunu dziesmu radīšanas.

Šī dziesma tika veidota kā pateicība. Bieži mēs aizmirstam par to, ka mums līdzās ir tik lieliski cilvēki, mēs ikdienā viņus sākam uztvert par pašsaprotamiem, un tas nav pareizi. Mums ir jāpateicas saviem mīļajiem par to, ka viņi ir ar mums, ka atbalsta, iedrošina un palīdz. Draudzība ir dāvana, par ko atlīdzību neprasa. To nevar ne nopirkt, ne pārdot, bet var saņemt par velti.

Arī dziesmas video klips tika veidots tā, lai atbilstu teicienam, ka “Draudzība divkāršo priekus un uz pusi samazina bēdas”. Tas tika radīts kā krāsains, košs piedzīvojums, kas parāda, cik lieliska un skaista ir draudzība, cik tā var būt stipra un patiesa. Šeit stāsts ir par draudzību, kas izveidojusies bērnībā un ar gadiem kļuvusi aizvien stiprāka.