Alise N’Wonders – Pieradums

Alise N’Wonders – Pieradums

26.03.2016

Mūzikas autors Āris Ozols

Vārdu autore – Alise Kante.

Alise Kante ir bijušā Valsts Policijas orķestra soliste, mūzikla Vestsaidas stāsts dalībniece, kruīzu šovprogrammu soliste, savulaik sadarbojusies ar City Jazz Bigband, Pūtēju orķestri Rīga u.c. Aktīvi darbojas arī kā bekvokāliste tādiem māksliniekiem kā Igo, Intars Busulis, Laima Vaikule, Linda Leen, u.c. Latvijas māksliniekiem. Lai gan sevis iepazīšanas process nekad neapstājas un Alise dzied dažādos mūzikas projektos un stilos, dziedātāja  vislielāko emocionālo gandarījumu gūst tieši šajā– džeza mūzikas žanrā.  Šobrīd dziedātāja aktīvi koncertē duetā ar jauno talantu- džeza ģitāristu Āri Ozolu, piedalās dažādos mūzikas projektos un realizē savu mūzikas sapni kopā ar Alise N’Wonders projektu un tā dalībniekiem.

 Dziesma  tika radīta laikā , kad rudeni nomaina ziema un tumšie pārdomu vakari kļūst arvien garāki, un šī noskaņa cilvēkos raisa pārdomas arī attiecībās ar mīļoto cilvēku.

Nekas vēl nav pārdzīvots, taču dažkārt, pēc ilgu gadu kopdzīves,kad šķiet tik daudz jau piedzīvots, starp diviem cilvēkiem iestājas rutīnas sajūta. Mēs meklējam un atrodam atbildes uz saviem jautājumiem, laikā, kad ilgojamies pēc jaunām sajūtām attiecībās starp mīļoto cilvēku, atdzīstot, ka ir tik labi, ka mums līdzās ir kāds mīļš cilvēks ar kuru pat pēc ilgas kopdzīves vēl ir tik daudz ko piedzīvot, atklāt, dalīties un mīlēt. Viss tikai atkarīgs, cik tevī pašā liela un silta liesma sirdī dzirkst.