Alter Ego – Show me the colors

Alter Ego – Show me the colors

05.01.2021

Mūzikas autori – Alter Ego
Teksta autors – Ēriks Kazradzis

Ingus – Iepazīstinām ar mūsu bungu mašīnu, kas nākusi pa tiešo no dziļākajiem elles kambariem! Nē, nu… vispār jau joks, jo grūti iedomāties labsirdīgāku un sirdī gaišāku sitamo instrumentu pavēlnieku par Ziediņu. Bet vienu gan jāpabrīdina — viņam ir kritiski-pragmatisks viedoklis. PAR VISU! Jā, arī par Tevi, dārgais draugs. Taču, iepazinis viņu labāk, sapratīsi, ka šis ir cilvēks, uz kuru vari paļauties. Jā pat tik ļoti, lai pēc jestras piektdienas nakts no rīta nonāktu sveiks un vesels mājās, dziedot rātnas un ne tik rātnas dziesmas.

Ēriks – Viņš nenormāli mīl gaļu un melnus jokus, it sevišķi Edgara stāstītos. Cilvēks “kosmoss”, atrodas visur, tikai ne uz zemes… Apveltīts ar savdabīgu domāšanu, kas absolūti netraucē izpausties uz ģitāras. Mazliet arī piepalīdz Edgaram izpausties pie mikrofona. Ja būs iespēja palīdzēt – viņš palīdzēs, bet patur tiesības arī to nedarīt.

Edgars – Viņš mūsu ansamblī bļaustās un dārdina pa basa stīgām. Savukārt atelpas mirkļos Edgars stāsta grupas biedriem sliktus jokus un stulbus atgadījumus no savas dzīves. Neciešami mierīgs cilvēks un ļooooti pozitīva persona! Ja pazīsti Edgaru – zini, smaids ,satiekot viņu, vienmēr būs līdz ausīm!

Jānis – Viņš “Alter Ego” pulciņā ir ātrākais pirkstu īpašnieks! Kā jau nopratāt – viņš ansamblī atbild par soloģitāras sekcijām un bezgala daudzu nošu iespiešanas mazā laika rāmi. Vispār Jānim nepatīk ne rāmji, ne arī sarežģīt lietas, kur nu vēl ķēpāties ar sīkumiem, viss ģeniālais tā pat ir viss vienkāršs un sen aizmirsts vecais!

Dziesma “Show me the colors” ir radīta, lai pievērstu uzmanību dažādām dzīves atkarībām un nebeidzamajai cīņai ar sevi, lai no šī slazda izkļūtu.
Interesants fakts, ka šajā dziesmā vokālo lomu no Edgara ir pārņēmis Ēriks.