Anete Porga & Gunārs Cauņa – Tik Tevi

Anete Porga & Gunārs Cauņa – Tik Tevi

25.02.2020

Dziesmas teksta, mūzikas autori- Anete Porga, Gunārs Cauņa
Dziesmas aranžija (mix/mastering)- Jānis Noriņš (“N-Jay Production”)

Anete Porga līdz šim pazīstama kā solo māksliniece, dziesmu autore, izpildītāja. Gunārs līdz šim pazīstams kā bijušās grupas “Wild Detroit Gang” soloģitārists. Abi mūziķi jau vairāk kā gadu apvienojušies duetā, kas aktīvi koncertē Rīgas un Latvijas izklaides un atpūtas vietās, kā arī privātos pasākumos. Šobrīd mūziķi strādā pie savas nākamās dziesmas un  sadarbojas ar aizvien jauniem mūziķiem, piesaistot savai mūzikai jaunu skanējumu.

Dziesma „Tik Tevi” ir dziedātājas Anetes Porgas un viņas dueta “AnetePorga&GunārsCauņa” ģitārista Gunāra Cauņas radošās kopdzīves jaunums. Dziesma ir stāsts par svarīgāko lietu mūsu dzīvē, kas patiesi izceļ to, kas mēs esam! Mūsu lieta tā ir Mūzika, kas bieži rada sajūtu, ka tā ieņem dzīvas  personas statusu un tagad mēs esam trīs, kas kopīgi iededz radošu dzirksteli muzikālajā kopdzīvē!

Dziesma ir vēlējums katram, kurš atradis savas kaislīgākās dzīves nodarbes un kā pamudinājums katram, kuri tās vēl meklē! Tāpēc es vienmēr saku: “Dari to, kas Tu esi un meklē to, kas Tu esi!