Anete Porga – Pienākt Tuvāk

Anete Porga – Pienākt Tuvāk

30.07.2019

Dziesmas teksta, mūzikas autore – Anete Porga
Dziesmas aranžija (mix/mastering) – Jānis Noriņš (“N-Jay Production”)

Anete Porga, kā dziedātāja, darbojas jau desmit gadus, piedaloties dažādos vokālajos konkursos un vokālo pieredzi gūstot pie tādiem vokālajiem pedagogiem kā A.Kukuvass, U.Roze, E.Kramiņš. Lielu skatuves pieredzi guvusi, darbojoties kabarē projektā, kurā izpildījusi izrādes galveno lomu, kā arī paralēli darbojoties kā soliste dažādos tematiskos pasākumos Rīgas klubos un privātos pasākumos.

Plašākai publikai Anete kļuvusi pazīstama kopš 2018. gada rudens ar sava muzikālā dueta “Anete Porga & Gunārs Cauņa” izveidi, kas aktīvi muzicē Rīgas un arī ārpus Rīgas izklaides, atpūtas vietās. Anetes turpmākie muzikālie plāni saistās ar viņas dueta ar multiinstrumentālistu Gunāru Cauņu, kā arī jaunizveidotā trio darbību ar daudzsološo mākslinieku Pāvelu Ignatjevu attīstību, trešā autordarba rakstīšanu, kā arī citiem pārsteigumiem, kas šobrīd paliek noslēpumā tīts līdz piepildīsies!

Dziesma „Pienākt Tuvāk”, kas ir Anetes jau otrais autordarbs, ir stāsts par to kā cilvēks, ejot cauri dzīvei, piedzīvojot tās lielus kritumus pagātnē un lielus pacēlumus tagadnē, var apgalvot, ka visi mēs spējam mainīties un kļūt labāki par savām iepriekšējām versijām!