Annija Cintiņa – Drīz

Annija Cintiņa – Drīz

08.09.2020

Dziesmas vārdu un mūzikas autors – Annija Cintiņa.

Esmu Annija Cintiņa, 20 gadus jauna Latvijas Kultūras koledžas studente, mūziķe un dziesmu autore. Mīlestība pret mūziku sākās jau pavisam agrā bērnībā, kad vispirms iemācījos dungot un dziedāt līdzi dziesmām un tikai tad – runāt.
Sešu gadu vecumā uzsāku muzikālo ceļu, apgūstot klavierspēli, vēlāk dziedot ansamblī, taču 16 gadu vecumā iestājos vokālajā studijā, apgūstot akadēmisko dziedāšanu.
Par dziesmu rakstīšanu un savas mūzikas komponēšanu biju sapņojusi tikai maza būdama – ka būšu dziedātāja, kad izaugšu liela. Ceļš uz to, ko daru tagad, sākās ar dzejoļu rakstīšanu 12 gadu vecumā, kas pēc četriem gadiem saauga kopā ar mūziku, ko pavisam nejauši biju sākusi komponēt. Vispirms dažiem dzejoļiem radās melodija, bet tad- melodija un vārdi sāka nākt pie manis līdztekus.
Tagad, 20 gadu vecumā, prezentēju savu pirmo oriģināldziesmu, kuras videoklips tapis pašas spēkiem.

Dziesmas vārdu un mūzikas autore esmu es pati, tādēļ arī dziesma “Drīz” ir par manām cerībām, gaidām un vēlmēm, kuras grūti sagaidīt šurpnākam. Tā ir kā mierinājuma mantra pašai sev, ka viss izdosies un viss notiks, ir tikai jāspēj pieņemt pārmaiņas un jātic, ka īstais mirklis ir tepat aiz stūra un pienāks pavisam drīz…