Ariadna Kostina – Mīlestība

Ariadna Kostina – Mīlestība

06.02.2018

Mūzika un teksts – Ariadna Kostina

Ariadna Kostina ir jaunā talantīga dziedātāja, kuru lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa varēja vērot caur televīzijas ekrāniem vokālā konkursā X-faktors, un lasīt iedvesmojošu dzīves stāstu vietējos žurnālos. Ar skanīgu dziesmu un skaistu smaidīgu personību Ariadna pārsteidza skatītājus rezultātā visa auditorija piecēlās kājās, atbalstot Ariadnu dziesmas laikā.

Bet aiz šīs smaidīgas sejas slēpjas pārsteidzoša pagātne… Ariadna iesāka savu dzīves ceļu nelabvēlīgā trūcīgā ģimenē, bet viņas neatlaidība un ticība, ka arī “Cerība Bērniem” centrs, palīdzēja nostāties uz kājām, mērķtiecīgi virzīties pretī saviem sapņiem un izrauties no nabadzības loka.

Pamatskolas laikā Ariadnas muzikālās spējas pamanīja mūzikas skolotāja, kura aizsūtīja Ariadnu uz pirmo vokālo konkursu “Balsis”, kur Ariadna tika finālā un atnesa skolai godalgotu vietu. Interese par mūziku strauji auga un 15 gadu vecumā atnāca apziņa, ka mūzika ir jāmācās un Ariadna iestājās un pabeidza Bolderājas mūzikas un mākslas skolu – flautas spēli. Vokālās prasmes Ariadna guva sākumā pašmācības ceļā, dziedot un kopējot savus mīļākās dziedātājus, ka Whitney Houston, Mariah Carey, Helen Baylor, R.Kelly u.c. Kā arī paralēli iestājas Rīgas Gospel Korī Railijas Orravas vadībā, kur guva stiprus pamatus gospel dziedāšanā. 2016. gadā piepildījās viņas sapnis – ierakstīts savs Ziemassvētku solo albums. “Gods Dievam Augstībā”.

Ariadna stāsta: „Dziesma “Mīlestība” tapa par godu maniem draugiem, kuri apprecējās pavisam nesen. Mani pārsteidza, cik dažādi viņi ir bet mīlestība viņus vienoja. Nav daudz dziesmu, kas mums stāsta par īstu mīlestību. Un tāpēc sirdī bija vēlme uzrakstīt ko man tā nozīmē. Galvenokārt nodot vēsti – ka iemīlēšanas ir tikai pirmais un mazais posms. Īsta mīlestība ir Lēmums, ko izvēlamies. Pieņemt, mīlēt rūpēties līdz dzīves galam. Ja pieņemam šo lēmumu un turamies pie tā, tad mīlestība tikai vairosies un NEKAD NEBEIGSIES!”