Armands Rutkovskis – Vienotā Ritmā

Armands Rutkovskis – Vienotā Ritmā

27.08.2019

Mūzika un vārdi – Armands Rutkovskis

Esmu 18 gadus jauns multi-instrumentālists, kuram patīk radīt dziesmas un izpildīt tās. Pats spēlēju ģitāru, bungas, klavieres un dziedu. Pašam ļoti patīk dziesmu producēšana.

Esmu arī grupas “Bekars” vokālists un ģitārists, bet man gribējās pamēģināt ko jaunu- tāpēc laižu klajā savu solodziesmu. Esmu no Bauskas. Ar grupu esam piedalījušies ļoti daudzos koncertos un festivālos – “Bauskas Taste”; Jūrmalas kūrorta svētkos; Bauskas kantrī mūzikas festivālā; esam aktīvi festivāla “BILDES” dalībnieki, kā arī pats esmu daudzu vokālo konkursu laureāts. Ar mūziku jau nodarbojos kopš 4 gadu vecuma. Tagad ļoti aktīvi spēlēju ģitāru un pieprotu spēlēt arī bungas un klavieres.

“Rakstot šīs dziesmas vārdus, es vēlējos pateikt to, ka mūsdienās lielākā daļa sabiedrības dzīvo tikai sev un ikdienā ir ieslīguši savu likstu rutīnā. Taču man radusies atklāsme, ka patiesībā ikvienam no mums ir jādzīvo vienotā ritmā, ar visiem un visu apkārt notiekošo – mierīgi, jo tikai tad viss ies uz priekšu bez aizķeršanām un konfliktiem. Šo ritmu mēs radām visi kopā.”