Audru – Mother Love

Audru – Mother Love

28.07.2020

Grupu audrś veido četri draugi – Ieva, Gita, Jurģis un Artūrs, kuri kopā spēlē jau divus gadus. Šajā laikā ir izveidojies skanējums, ko paši dalībnieki smejoties dēvē par maijpuķīšu grandžu – stilistiski tas ietver elementus no indīroka, indīpopa un amerikāņu folka, jūtamas arī ietekmes no deviņdesmito gadu mūzikas – tādām grupām kā Silverchair, Pearl Jam, Radiohead, The Cranberries.
Šobrīd grupai top arī pirmais mini-albums ar nosaukumu – “The Lighthouse Trilogy”. Viena no albuma dziesmām – “Over”, jau pieejama klausītājiem. Grupas “Audrú” mūzikā ir jūtama deviņdesmito un divtūkstošo gadu sākuma noskaņa, un, kaut gan jaunajā dziesmā “Mother Love” jūtamas “american folk” iezīmes, sev rakturīgo skanējumu dalībnieki dēvē par maijpuķīšu grandžu.

Dziesma iesākas mierīgi un plūstoši, tālāk kļūst pacilājoša un rada iedvesmojošu noskaņu. Draugi, kas jau dzirdējuši “Mother Love”, saka, ka tā stāsta par visu svarīgo. Varbūt tieši tāpēc dziesma ir piemērots soundtreks šim brīdim. Tā atgādina, ka vienmēr varam izvēlēties – saskatīt labo, vai to nepamanīt.
“On what you linger, you carry on,
so make sure what you carry on feels good.”

Dziesmai tapis arī video, kurā apkopoti mirkļi no grupas dalībnieku piedzīvojumiem pēdējo gadu laikā – kopīgiem ceļojumiem, jautrām dzimšanas dienām, mēģinājumiem un pastaigām lietū. Maza gremdēšanās atmiņās, kamēr visi gaidām, kad atkal varēsim satikties.