B Optimist – Lodes

B Optimist – Lodes

09.01.2018

 

Valters Levins – vokāls, ģitāra
Linards Liepa – ģitāra, bekvokāls
Roberts Lonerts – bass

Roberts Levins – sitamie instrumenti

Rokgrupa B OPTIMIST izveidota 2013. gada janvārī Ogres novadā, Suntažos. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku, liekot uzsvaru uz melodijām un dziesmu tekstiem latviešu valodā.

Grupa uzstājusies mūzikas festivālos (Positivus, Summersound, Studentu paradīze, Bildes, Borderrock u.c.), kā arī dažādos klubos, bāros, kultūras namos un  brīvdabas estrādēs visā Latvijā. Grupa uzstājusies arī Igaunijā un Lietuvā.
Iegūtas pirmās vietas konkursos Zelta sīpols 2013, Zaļais knābis 2013, iegūta skatītāju simpātiju balva konkursā Hadrons 2014.

2015. gada 30. martā izdots debijas albums B OPTIMIST. Četrām  no albuma  dziesmām  –  VĒL  NEPĀRIET,  KLERKS, FOTOGRĀFS un ATCERIES MANI  – radīti arī videoklipi.

2017. gadā 24. oktobrī publicēts jaunais EP “Kopā”. Divām no EP dziesmām – STARP SIMTIEM un LODES – radīti arī videoklipi. ​
Mūzikas stils: Roks, alternatīvais roks

Dziesma „Lodes” ir stāsts par gaidīšanu un ilgošanos. Šoreiz 3D animācijā veidotā klipa stāstu izdejo divi tēli, kuri piedzīvo gan satikšanās prieku, gan samierināšanos, otru zaudējot.