B OPTIMIST – Otro siržu veikaliņš

B OPTIMIST – Otro siržu veikaliņš

19.03.2019

VALTERS LEVINS – vokāls, ģitāra
LINARDS LIEPA – ģitāra, vokāls
ROBERTS LONERTS – bass
ROBERTS LEVINS – sitamie instrumenti

 

Rokgrupa B OPTIMIST izveidota 2013. gada janvārī Ogres novadā, Suntažos. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku, liekot uzsvaru uz melodijām un dziesmu tekstiem latviešu valodā.

Grupa uzstājusies mūzikas festivālos (Positivus, Summersound, Studentu paradīze, Bildes, Borderrock u.c.), kā arī dažādos klubos, bāros, kultūras namos un  brīvdabas estrādēs visā Latvijā. Grupa uzstājusies arī Igaunijā un Lietuvā.
Iegūtas pirmās vietas konkursos Zelta sīpols 2013, Zaļais knābis 2013, iegūta skatītāju simpātiju balva konkursā Hadrons 2014.

  1. gada 30. martā izdots debijas albums B OPTIMIST. Četrām  no albuma  dziesmām  –  VĒL  NEPĀRIET,  KLERKS, FOTOGRĀFS un ATCERIES MANI  – radīti arī videoklipi.

Spēlēšanas stils: rokmūzika

​ Iepriekš grupa izdevusi minialbumu “Kopā” un debijas albumu „B OPTIMIST”. Līdz šim septiņām dziesmām radīti arī videoklipi. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos.

Grupas mūzika ir dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās. Šobrīd apvienība strādā pie jauna materiāla. Jaunumiem un aktuālajiem koncertiem var sekot grupas Facebook lapā un mājaslapā.

Īsi pirms Ziemassvētkiem grupa „B OPTIMIST” publicēja pirmo skaņdarbu no topošā albuma. Kopā ar dziesmu tiek izdots arī videoklips. „Starp košiem un siltiem skatlogiem, saldi sērīgs un kluss, stāv otro siržu veikaliņš” – tas ir skaņdarbs ar cerību par jaunu sākumu. Mūzikas un teksta autori: B OPTIMIST. Video: Gatis Levins.