Beatrise Heislere – Aizturi Elpu

Beatrise Heislere – Aizturi Elpu

11.02.2020

Mūzika – Armands Varslavāns, Evija Smagare
Vārdi – Evija Smagare, Beatrise Heislere

Beatrise par sevi: „Jau kopš mazotnes mūzika vienmēr bijusi man tuva, pirmais konkurss kurā piedalījos, kā lielai daļā topošo vokālistu, bija ‘Cālis’. Toreiz bija nepilni trīs gadi.
Laikam ejot, netrūka godalgotas vietas starptautiskos konkursos Latvijā, Gruzijā, Vācijā, Polijā u.c. kā arī koncerti un pasākumi ar dzīvo pavadošo sastāvu. Esmu bijusi bekvokāls vairākiem Latvijā zināmiem mūziķiem (kā, piemēram, PeR un Markus Riva) pasākumos un konkursos kā ‘KHL All Star Game’ Arēnā Rīga, ‘Eirodziesma’ u.c.
Tādu īstu skatuves pieredzi guvu esot trio ‘Hypnotic’ dalībniece, kad kopā veiksmīgi piedalījāmies TV šova ‘X Faktors’ 1.sezonā un konkursā ‘Supernova 2018’ un citur.
Šobrīd esmu pievērusies savai muzikālajai izaugsmei kā solo māksliniece. Pirmais solis tam pretī bija oriģināldziesma ‘Aizturi Elpu’, ko kopā ar ‘In My Head’ dalībniekiem radījām. Šobrīd jau ir procesā idejas arī jauniem oriģināldarbiem.”

“Dziesma ir par katru mazo laimes sajūtu, kuru spējam piedzīvot – lūkojoties uz sev mīļu cilvēku, sasniedzot savu mazo Everestu vai vienkārši apstājoties atstatus no dzīves steigas un paveroties apkārt,” par dziesmu izsakās izpildītāja un dziesmas teksta līdzautore Beatrise.

Dziesma tapusi sadarbībā ar “In My Head Records” (Evija Smagare, Rūdolfs Iļķēns un Armands Varslavāns) dalībniekiem, teksta video ir pašas Beatrises un Dween kopdarbs.
“Kad uzrunāju “In My Head”, mēs ātri sapratāmies, un vien ar dažiem piemēriem bija skaidrs, kādai dziesmai ir jābūt. Sastrādājoties nonācām pie gala rezultāta, ko šodien nododu klausītājiem,” min Beatrise par dziesmas tapšanu.
Šis ir pirmais Beatrises singls pēc pārtraukuma solo karjeras izaugsmē, pievēršoties dalībai mūzikālās apvienībās, taču noteikti ne pēdējais. Jau šobrīd tiek apkopotas idejas tālākiem muzikāliem darbiem.