Blue Jean Serenade – Avotu Iela

Blue Jean Serenade – Avotu Iela

20.06.2017

Dziesmas mūzikas un teksta autors Jānis Niedra
Jānis Niedra(balss/ritma ģitāra),
Anna Niedra, Jāņa māsa(balss, taustiņi),
Tomass Vegners(bungas),
Reinis Ozolkāja (līdģitāra),
Edgars Zvirgzds(bass)

Esam jauna, latviski-angliski dziedoša, grupa. Izveidota Kandavā, kad 2014. gadā, Basketbola nometnes laikā, divi komandas biedri Jānis(ritma ģitāra, vokāls) un Tomass(bungas) izdomāja brīvo laiku, starp trenniņiem, pavadīt, spēlējot populāru dziesmu koverus uz akustiskās ģitāras un miskastes kā bungām. Tā, laika gaitā esam apauguši jau līdz 5 cilvēku ansamblim, kur Anna(Jāņa māsa) spēlē klavieres un arī dzied, Reinis spēlē līdģitāru un Edgars atbild par zemākajām notīm uz Basa.

Spēlējam mūziku Indie-Pop stilā. Dziesmas par to, kas pasaulē ir labs, un ko mēs labprāt gribēu mainīt.
Koncertu galvenais mērķis ir likt cilvēkiem smaidīt, dejot, dziedāt un justies kaut mazliet laimīgākiem.
Līdz šim esam izdevuši vienu EP ‘All My Friends Care About Celebrities, Well, I Don’t’ , kuru ir iespējam noklausīties Spotify, kā arī iegādāties iTunes veikalā. Jāmeklē BLUE JEAN SERENADE.
Esam ierakstījuši otro mini albumu, kuru izdosim 1. Jūlijā.

Jānis dziesmu sarakstīja pirms apmēram pusotra gada. Zemapziņā jau sēdēja vēlme rakstīt par Avotu Ielu. It kā pašā Rīgas  centrā, bet nakts vidū tomēr ir mazliet bail tur vienam apgriezties. Jānis centās veidot atmosfēru starp to cik naivi un paštaisni cilvēki ir, bet tajā pašā laikā bailes ir kaut kas ļoti vilinošs. Tāpēc nereti sanāk pašam sevi sāpināt. Mēs reti uzticamies citiem, tāpēc mācāmies tikai no savām kļūdām.