BUSH – Starpība

BUSH – Starpība

22.02.2022

Mūzikas autors ir hiphopa producents Reinšteins,
Idejas un teksta autors ir hiphopa izpildītājs BUSH.

Pēc 8 gadu pauzes ar savu trešo soloalbumu “Putni” atgriežas pašmāju hiphopa mākslinieks BUSH. Jaunais albums tapis sadarbībā ar mūzikas producentiem Reinšteinu (Reinis Kirilovs) un trakamelodija (Gundars Neimanis).

BUSH norāda, ka albums vērsts uz niansēm, kur katram sīkumam ir liela nozīme un ieguldīts liels darbs, lai albums skanētu šādi. Miksēja un māsterēja Reinis Kirilovs. Ģitāras un basu iespēlēja Staņislavs Kuļikovs. Vizuālā noformējuma un foto autors Georgs Avetisjans.

BUSH (iepriekš zināms kā bū-š) jeb īstajā vārdā Intars Albužis ir dziesmu autors, producents un reperis, kas Latvijas hiphopā zināms gan kā solo mākslinieks, gan apvienības “Runu Zāle” dalībnieks. 2005. gadā izdeva savu debijas albumu/grāmatu “Nevietā”. Otrais albums “Sēdies Krēslā” izdots 2011. gadā, kam sekoja koncerttūre “UZMINI NU” ar noslēguma lielkoncertu 2012. gada maijā koncertzālē “Palladium”, kurā izpildīta īpaši sagatavota divu stundu koncertprogramma kopā ar vairākiem viesmāksliniekiem dzīvo instrumentu pavadījumā.

Dziesma ar nosaukumu “Starpība” ir par dzīves izvēlēm.
Par to, cik liela nozīme ir sīkām niansēm, kas dažreiz liekas ļoti pašsaprotamas. bet tāpat mēs tās bieži palaižam garām.