Calico – Suns rej

Calico – Suns rej

16.05.2023

Dziesmas teksta autori: Rūdis Jānis Siliņš, Rojs Pinnis, Eduards Brūns

Mūzika autori – grupa:
Eduards Brūns- vokāls, ritma ģitāra
Rūdis Jānis Siliņš- solo ģitāra
Rojs Pinnis- bungas
Ričards Toms Dubrovskis- basģitāra
Paulis Georgs Dubrovskis- trombons
Artūrs Brūns- klavieres

Calico ir Pankroka grupa, kuras galvenais mērķis ir kārtīgi izkustināt publiku un pacelt pasākuma garu nākamajā līmenī.
Grupas pirmsākumi gadu atpakaļ meklējami Ķemeru purvainajos krastos. Kur “trīs traki čuvaki” jeb basists, bundzinieks un trombonists brīvajos brīžos sapulcējās, lai ieskaņotu Ķemeru ielas panka un roka skaņās. Nepagāja ilgs laiks līdz galvenais ģitārists sadzirdētu šīs sev tik pazīstamās skaņas un drīz vien pievienojās skaļajam trio.
Pēc pāris “jam sessions” jeb kārtīgiem pankroka tusiņiem blicei pievienojās brāļi Brūni, kas grupai piedeva taustiņu un pavadījuma ģitāras skaņas, kā arī jaudīgu balsi.
Sākotnēji puiši nolēma savu blici saukt par “BogDogs” ņemot vērā Ķemeru burvību. Bet pēc pāris jaudīgiem koncertiem un pasākumiem, tika pieņemts lēmums mainīt grupas nosaukumu uz “Calico”, galvenais iemesls šim lēmumam: “izklausījās pēc mums”.

Dziesma tapusi 2020. gada “lokdauna” laikā, kad grupas ģitārists (Rūdis) ar bundzinieku (Rojs) nolēma sarakstīt dziesmu, kas zemtekstā atspoguļotu cilvēku neapmierinātību pret tā laika ierobežojumiem, kā arī vienkārši atspoguļot dusmas pret jebkāda veida pasaules “ varas sistēmu”. Tā arī vienā vakarā tika sarakstīts dziesmas teksts, kas vēlāk ar grupas Solista Eduarda palīdzību tika, tā teikt, uzlabots. Izdomājot tekstu, uzreiz tika izdomāta galvenā melodija, kura pēc tam, līdz pat ierakstīšanas dienai, tika uzlabota ar visu grupas biedru palīdzību. Dziesma tika ierakstīta un “samiksēta” studijā “Gateris”, Jāņa Kalvāna pavadībā un ar dziesmas “masteringu” palīdzēja Uģis Jansons Krastiņš.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit