Carnelian – Dzīve ekrānā

Carnelian – Dzīve ekrānā

14.07.2020

Dziesmas tapšanā piedalījās visas grupas dalībnieces – Anna Patrīcija Karele, Patrīcija Spale, Kristija Laura Čipena un Signija Taraņenko. Gan tekstu, gan mūziku rakstījām kopā, tāpēc visas skaitāmies kā autores.

“Esam grupa “Carnelian”, plašākai publikai sevi parādījām pašmāju šovā X faktors, taču esam arī citu Latvijas un starptautisku konkursu laureātes. Bieži koncertējam dažādās Latvijas malās gan mazākos, gan lielākos pasākumos, taču mums kā kantrī žanra “mīlēm” iecienītākais ir “Bauska Country” festivāls, kurā esam uzstājušās jau vairākus gadus.
Pašreizējais grupas mērķis ir izveidot savu mini albumu jeb EP un dziesma “Dzīve Ekrānā” ir mūsu ceļa sākums. Pati dziesmas ideja tapa tādēļ, ka vienai no mums nācās mēnesi dzīvot bez telefona un parādijās daudz vairāk laika novērtēt lietas apkārt, nevērojot pasauli caur ekrānu. Šī tēma par dzīvi ekrānos likās ne tikai aktuāla mūsu starpā, bet arī visapkārt mums. Ar šo dziesmu mēs aicinām ikvienu laiku pa laikam nolikt malā savus ekrānus un pavērot, cik daudz skaistu lietu paveras mums apkārt!”

Pašreizējais grupas mērķis ir izveidot savu mini albumu jeb EP un dziesma “Dzīve Ekrānā” ir mūsu ceļa sākums. Pati dziesmas ideja tapa tādēļ, ka vienai no mums nācās mēnesi dzīvot bez telefona un parādijās daudz vairāk laika novērtēt lietas apkārt, nevērojot pasauli caur ekrānu. Iztēlodamies sevi bez ierīcēm, radījām dziesmu. Šī tēma par dzīvi ekrānos likās ne tikai aktuāla mūsu starpā, bet arī visapkārt mums. Ar šo dziesmu mēs aicinām ikvienu laiku pa laikam nolikt malā savus ekrānus un pavērot, cik daudz skaistu lietu paveras mums apkārt!