Caroline – It’s Getting Cold

Caroline – It’s Getting Cold

29.10.2019

Teksta un mūzikas autors – Kārlis Roberts Stuklis

Pop/rock mūzikas izpildītāja Caroline īstajā vārdā Karlīna Šēnknehte ir jauna māksliniece, kura šogad arī uzsāka savu dalību X faktora 3.sezonā ar lieliem pavērsieniem.
Viņa ir ar lielām ambīcijām, sapņiem, brīvu tēlu, emocionalitāti, savu viedokli un raksturu, taču pats galvenais ar savu skatījumu un grib dalīties ar to ar visiem.
Savu darbību uz skatuves uzsāka ar backvocal dziedāšanu dažādiem jaunajiem mūziķiem, taču savu solo darbību aizsāka 2018. gada oktobrī to atzīmējot ar Billie Eilish dziesmas “Lovely” kaverversijas izdošanu. Drīz pēc tam sāka iegūt skatuves pieredzi uzstājoties dažādos pasākumos, gan akustiski, gan ar pilno sastāvu.

Šī ir Caroline pirmā orģināl dziesma. Dziesma tapa sadarbojoties kopā austrālieti Kārli Robertu Stukli, kurš ir arī teksta un mūzikas autors.
Ar šo radošo cilvēku sastapāmies pa visam nejauši caur mūsu kopīgu draugu.
Karlam bija ideja, man ambīcijas, balss un sastāvs.
Šie vārdi un melodija mani uzrunāja un sapratu, ka gribu pielikt tur savu raksturu, skanējumu, un ka, tā būs mana pirmā oriģināldziesma.
Vārdi dziesmā ir mīlestības pilni un naivi, taču melodija rada bezatbildīgu, vieglu, sievišķīgu un pašpārliecinātu vēstījumu.