D-Day’s Family – Ak, Dzidra

D-Day’s Family – Ak, Dzidra

16.04.2019

Mūzikas teksta autors – Jānis Kronbergs( Blūms) – Sneiks, tapa kādā vējainā rudens dienā, staigājot ar suni, kā pats izteicās.
Mūzika, aranžējums Sneiks, Pauls Kravalis.
Ierakstu producēja sens draugs Midis jeb Aldis Zaļuksnis.
Dziedātājs Jānis Kronbergs (Snake, Talantu Fabrika),
Ģitārists Pauls Kravalis (Kurmis, D-Day’s Rabbit un daudz citu projektu),
Basģitārists Raivis Cauņa (Motorium, Adamsu famīlija)
Bundzinieks Raitis Dziedātājs (Sliede, Skumju akmeņi, Adamsu Famīlija).

Spēlējam garāžroku, melodisku roku un blūzu ar pankroka elementiem. Vasarā būs 2 gadi kopš darbojamies kopā.

Ar to īso, lakonisko varētu arī pietikt, bet laikam story ir tas, kas saista vairāk.
Tad nu  viss sākās ar bērēm. Reiz bija Adamsu Famīlija, kur sagadījās tā, ka darbojošās personas vizuāli atgādināja slaveno filmu.
Tad, pirms 2 gadiem, 7.martā pēkšņi mūžībā aizgāja grupas soloģitārists un vokāls Tomass Gusevs (D.D.Rabit, Sliede, Adamsu Family). Piemiņas pasākumā klubā “Leņingrada” vienkārši visi satikāmies uz skatuves. Sneiku pierunājām pievienoties nedaudz vēlāk, viņš gan sākumā ļoti iepauzēja, centās saprast sevi pēc uzvaras “Talantu Fabrikā” un visa, kas sekoja pēc tam. Beigās uzvarēja mūzika.
Kurmis, jeb Pauls Kravalis arī ir piedalījies vairākos projektos, bet, cik gadu gaitā ir novērots, viņš ir ļoti talantīgs ģitāras pedagogs mazajiem ģitāristiem.
Raivis Cauņa (vienmēr un visur bass, “Motorium”, kristīgie projekti), “Adamsu Famīlijā”  no 2008.gada un es, sākot no “Sliedes” laikiem, t.i. 1990.gada, arī “Skumju Akmeņi” (vienmēr un visur bungas, laikam tādēļ grupas bildē man rokās ir dinozaurs), esam vissenāk.
Kaut kā man nav bijis miera un sāta, ka nu jau pietiek, ka jau ne tas vecums, ka visur tikai jaunībai ir ko teikt, līdz ar ko, visu šo laiku  esmu centies vākt ap sevi savdabīgas, dažkārt odiozas personības. Ar ļoti pareizajiem nesanāk.
Dziesmas tapa un top. Tās ir notikumu mūsu dzīvēs, apkārtējo notikumu, cilvēku un kopuma ilustrācija. Dažreiz reālistiska, dažreiz nenopietna, dažreiz, kā nu sanāk.