Danny Silver (ft. Mishaal) – Cold Love

Danny Silver (ft. Mishaal) – Cold Love

03.11.2020

Instrumentāļa autors – “Prod. Ocean Beats”
Fona balss dziedājums – “Mishaal”
Teksta un melodijas autors – Danny Silver (Dāvis Paugurs)

Dāvis ir jauns un talantīgs mūziķis, kurš tikai 2018.gadā pieņēma lēmumu, ka saistīs savu karjeru tieši ar mūziku, un kopš tā mirkļa viņš ir visu sevi atdevis šim projektam. “Danny Silver” komanda sastāv no smagi strādājošiem cilvēkiem, kui koncentrējas ap Dāvi, un visi iesaistītie cilvēki ir uzticīgi projektam un tam, lai tas pārtaptu par kaut ko lielisku. Viņu mērķos ir sasniegt ne tikai Latvijas publiku, bet arī skatīties ārpus Latvijas sienām. Šis ir Danny Silver pirmais IP albums, kurš ir iznācis šī gada Marta beigās.

Danny par sevi: Bērnībā ļoti gribēju kļūt par kino aktieri un ļoti aizrāvos ar dažādu skaņdarbu komponēšanu, lielākoties uz klavierēm. Laikam ejot, minēšu 8-10 gados, pirmo reizi iedomājos par atrašanos uz skatuves priekšā lielam pūlim kā dziedātājam un šī fantāzija manī izraisīja negaidītu degsmes un eiforijas sajūtu. Tomēr šo domu apspiedu, jo biju pārliecināts, ka neesmu nekāds dziedātājs un man taču jākļūst par aktieri. Gadiem ejot uz priekšu šī vēlme dziedāt tikai auga un lauzās ārā arvien vairāk, bet vēl joprojām kaunējos to atzīt. Vienmēr ļoti kautrējos un pat nebiju spējīgs atbrīvoties un kārtīgi iedziedāties korī “De Cantare”, kuru apmeklēju pāris gadus. Ātrāk nekā vēlāk šī vēlme izlikt emocijas dziedot pārņēma vadību un 15 gados, kā jau lielākā daļa “nesaprastu jauniešu”, iedvesmojoties no grupām kā “Nirvana”, “Kapitan Korsakov” un “Silverchair”, ar draugiem izveidojām noise rock/grunge grupu “Funnel” (Biju dziedātājs un solo ģitāra) ar kuru komponējām un izpildījām tikai pašu komponētas dziesmas underground klubos un festivālos. Koncertos darījām visu tieši tā, kā gribējām. Nedomājām par produktu (mūsu priekšnesumu), vienkārši izlikām visas emocijas kā un cik vien ļoti gribējām. Grupa pēc laika, ja nemaldos 2014. gadā, izjuka reizē ar bundzinieka dzīves vietas maiņu un uz brīdi pārtraucu nodarboties ar mūziku. Pēc gada, 2015. gadā, atkal centos pieslēgties mūzikas komponēšanai un uzrakstīju “pop-sīgu” dziesmu ar kuru pieteicos dziedātāju konkursā “klusie ūdeņi” un uzvarēju, taču motivācijas trūkuma dēļ tur arī viss atkal apstājās. Līdz pat 2018. gadam atkal neko nedarīju, bet 21. gada dzimšanas dienā, atrodoties savās dzimšanas svinībās mani pārmāca trauksmi raisoša doma, laiks iet uz priekšu, kļūstu vecāks, bet jūtos ar vien vairāk it kā kaut ko kavētu un būtu bez mērķa. Tad sapratu, ka tas ir mūzikas trūkums dzīvē, jo tas vidusskolas laikā bija veids, kā tikt galā ar dažādām frustrācijām un pārdomām. Apsolīju sev uzsākt jaunu solo mūzikas projektu un nekad no tā neatkāpties līdz būšu sasniedzis brīdi kurā ar to varēšu pelnīt naudu pilnai iztikai un vairāk. Sāku kā reperis – šobrīd esmu vairāk dziedātājs un pat grūti sevi ielikt kādā žanrā. Pirmo pus gadu ar šo projektu nodarbojos viens un 2018. gada janvārī izdevu savu debiju “A.I.M.”. Pēc kāda brīža manis veidoto klipu un dziesmu ieraudzīja mans šī brīža menedžeris/producents Santiago Rivero. Viņu ārkārtīgi paveiktais darba apjoms, kuru biju izdarījis viens. Redzot potenciālu manī viņš izvēlējās izteikt piedāvājumu man palīdzēt ar šo projektu un pēc kāda sadarbības laiciņa es tam arī piekritu. Aptuveni pusotru gadu strādājām pie biznesa plāna, padziļinātas mūzikas industrijas apgūšanas, brenda, stila, produkta izveides un izprašanas un šī gada 13. martā izdevām pirmo “Danny Silver” EP “For All the Wrong Reasons”, kurā iekļautas 5 dziesmas un divām no šīm dziesmām ir arī pieejami mūzikas video.

Danny Silver EP albums “For All the Wrong Reasons” sastāv no piecām dziesmām “Cold Love”, “Wildfire”, “Herobrine”, “Lonesome” and “Heartbeat”.
Katra dziesma runā par dažādiediem iemesliem kāpēc cilvēki mēdz pieķerties disfunkcionālām attiecībām, kas no trešās personas skatupunkta var šķist iracionālas un toksiskas. Danny Silver radīja šo ideju atskatoties pats uz savu dzīves pieredzi ar šāda veida attiecībām, atceroties cik grūti ir izkāpt no konforta zonas un paskatīties uz tām no ārpuses. Viņš cer, ka cilvēki, kuri cieš no līdzīgām situācijām katru dienu, spēs iegūt papildus grūdienu lai spertu vajadzīgos soļus un veiktu pareizos lēmumus. Dziesma “Cold Love” padziļināti runā par situāciju, kurā cilvēki attiecībās apjauš, ka kāds no viņiem nepārtraukti tiek sāpināts, ir nelaimīgs un saņem tā saukto viltus mīlestību, jo uzskata, ka labāk ir mēģināt melot sev, ka tiec mīlēts, nekā patiesi stāties pretī faktam, ka īstenībā esi viens.