Dārta Damlica – Ar katru dienu vairāk

Dārta Damlica – Ar katru dienu vairāk

09.08.2016


Mūzika un vārdi Dārta Damlica

Dzidrās balss īpašniece Dārta Damlica ir jelgavniece. Par Dārtu droši var teikt, ka “mūzika viņai ir asinīs”. Kā nu ne?! Jau no agras bērnības meitene atradusies mūzikas gaisotnē, par ko liels paldies Dārtas mammai un mūzikas pedagoģei Agita Damlicai – Ķerei, kas meitu mudinājusi piedalīties dažādos solistu konkursos, koncertos utt.
Dārta tic, ka visu var panākt ar cītīgu darbu, stingru nostāju un radošu pieeju ikdienas gaitām. Kā saka: “Caur ērkšķiem uz zvaigznēm”. Mīlot dzīvi un kāpjot pāri ikdienas likstām, meitene savas emocijas izliek dziesmās, būdama gan tekstu, gan mūzikas autore. Tagad Dārta grib dalīties ar savu sirds daļiņu. Jaunā mūziķe piedāvā jums just, dziedāt un baudīt viņas skaņdarbu, kurš ir tikai iesākums turpmākajam mūzikas ceļam. Dārta nedomā apstāties pie iesāktā!

Dziesmā “Ar katru dienu vairāk” autore vēlas dalīties ar pozitīvisma devu klausītāju un skatītāju ikdienas gaitās, sniedzot sajūtu virpuli, kurš ļautu dzīvē doties ar vieglāku soli un platāku smaidu sejā.
Šīs dziesmas tapšanā liels paldies ir jāsaka dziesmas aranžijas autoram Paulim Straumem, ierakstu studijai “Shine records” un Uldim Timmam, kā arī prasmīgajiem mūziķiem: bungas – Toms Kagainis, basģitāra – Ilvars Vītoliņš, akustiskā un elektriskā ģitāra – Paulis Straume