Day One – Burn the light

Day One – Burn the light

23.05.2017

Mūzika – Renārs Panteļejevs
Vārdi – Kristers Leitis

Esam no Skrīveriem un spēlējam šādā sastāvā:
Bungas – Rūdolfs Pāvulēns
Ģitāra/Vokāls – Renārs Panteļejevs
Bass/Vokāls – Kristers Leitis

Šādā sastāvā grupa izveidojās pirms aptuveni diviem gadiem. Iepriekš tika spēlēts četru cilvēku sastāvā, un spēlējām tikai dziesmu koverus. Tagad ļoti nosacīti dzīvojam vienā pilsētā, gājām reizē vienā bērnudārzā, vienā skolā un vienā mūzikas skolā. Pēdējos mūzikas skolas gados (pirms aptuveni pieciem gadiem) sākām paši interesēties par grupām un rokmūziku un pamazām mācīties. Šajā gadā, salīdzinot ar pagātni, esam daudz nopietnāk pieķērušies muzicēšanai nekā agrāk.

Neuzskatu, ka tieši šobrīd būtu kāds konkrēts mērķis, taču ja ir, tad tas ir spēlēt pēc iespējas biežāk, un rakstīt/mēģināt pēc iespējas vairāk. Šobrīd tiek strādāts pie jaunu oriģināliesējumu sarakstīšanas, kuras orientējam pārsvarā uz alternative rock.​ Paralēli tam arī plānojam  kur varam uzstāties

Dziesmas Burn the Light tapšana sākās ar galveno ģitāras motīvu, vēlāk tika izdomāta mūzika pantiem un piedziedājumam. Tad tika sarakstīti vārdi un melodija, kopīgi mēģinot izdomājām intro, solo, outro un visas citas sīkākas detaļas.