Dead City Holidays – Vakars

Dead City Holidays – Vakars

07.06.2016

Mūzika: Dead City Holidays
Vārdi: Mārtiņš Leja

Pirmās DCH idejas meklējamas 2014. gada nogalē, kad, sanākot kopā līdzīgi domājošiem cilvēkiem, izskanēja pirmie akordi un nobružātie ritmi. Kopējo kokteili veido cilvēki, kuri spēlējuši kopā teju 15 gadus un ņēmuši dalību dažādos sastāvos. Tas Dead City Holidays piešķir savdabīgu, iepriekš nedzirdētu, skanējuma kā arī stila apvienojumus. Grupas sastāvā esošie mūziķi paspējuši pabūt dažādās pasaules malās, tūrējot ar iepriekšējiem un otriem esošajiem sastāviem. Kā daži no tiem ir “All day long”, “Indygo”, “Mango”, “DoStudija”, “Velvet Supernova” u.c. Ir izbraukātas Baltijas valstis, Skandināvija, Krievija, Polija, Balkānu valstis, Apvienotā karaliste un pat Apvienotie Arābu Emirāti.

Dead city holidays ir:
Mārtiņš Leja (vokāls),
Jānis Zariņš (bungas),
Oskars Zariņš (ģitāra),
Krists Kazaks (ģitāra),
Kristaps Ezeriņš (bass).

Dead City Holidays sevi varētu pieskaitīt pie vairākiem žanriem reizē, taču grupas skanējums, ar bagātīgiem ģitāras elementiem un izteikti melodisku vokālu, ir pievilcīgs ne tikai alternatīvās mūzikas kalējiem, bet arī populārās cienītājiem.

Dziesma “Vakars” ir melodiskas mozaīkas kompozīcija dažādos stilos un žanros, kas atspoguļo bezrūpības pilnu ceļojumu bohemiskā virpulī. Tā ir kā laiku neuzskaitoša deja piedzīvojumu pilnā stāvoklī starp diennaktīm, no kura nav vēlmes izkļūt, apzinoties, ka katrs veiktais metrs ir neizdibināms.

Pati dziesma ierakstīta gada sākumā Mārupē “KS Records” studijā pie drauga un skaņu vīrā Kārļa Šteinmaņa. Ierkasts veikts dzīvā izpildījumā, jeb spēlējot studijā visiem reizē, lai nezaudētu organitāti un patiesumu, ko sevī, kā pievienotu vērtību, nes ģitāru mūzika.

Tā tiks prezentēta līdz ar Ep albuma tūres noslēguma koncertu 10 jūnijā, Latvijas 1 rokkafejnīcā.