Denijs Grieze – Where Have You gone

Denijs Grieze – Where Have You gone

17.11.2020

Dziesmu ierakstījis un producējis Valērijs Cernejs un dziesmas attēlu sagatavojusi Santa Atte.

Ar savu mūziku Denijs Grieze uzrunā visa gada gājuma cilvēkus, jo novilkt paralēles ar sajūtām un domu, kas ielikta tekstā un savu dzīvi varēs jebkurš.
“Es pats cenšos virzīties uz priekšu mūzikā, koncertēt, darot to, kas man pašam patīk un iedrošinu arī citus darīt tāpat. Šī dziesma man ir liels notikums, kas ir solītis tuvāk lielajam mērķim, turpināt uzstāties un iepazīt cilvēkus, veidot jaunas sadarbības un radīt pozitīvu un patīkamu noskaņojumu tiem, kas klausās manu daiļradi ,“ par sevi saka Denijs.

Dziesma ir par puisi, kurš ir zaudējis meiteni un gremdējas atmiņās par viņu. Puisis tam it kā ir ticis pāri, bet viņa turpina viņu vajāt. Ja kāds tiešām kādu mīl, tad mīl uz ilgu laiku un tik ātri no galvas to nevar izmest. Dziesma ir par to, kā viņš joprojām redzētu viņu sev līdzās, kaut arī tas nav iespējams. No dziesmas var mācīties, ja tu tiešām kādu patiesi mīli, tad, ja arī kaut kas notiek, vai tā ir šķiršanās, kaut kāds strīds vai arī kaut kas tik drausmīgs kā nāve, tev tas ir jālaiž vaļā, savādāk nav iespējams pilnvērtīgi turpināt savu dzīvi. Šo cilvēku tāpat paturi sirdī, bet ne tik ļoti, ka tev traucē dzīvot. Tu joprojām šo cilvēku mīli, bet ne tik apsēsti. Kā saka, jārod sirdsmiers, lai nebūtu tā, ka tas tevi turpinās vajāt,” saka jaunais mūziķis.