E.V. – The Magic

E.V. – The Magic

18.01.2022

Vārdu autors: E.V. (Kārlis Pauls Šēnhofs),
Mūzikas autors: PRGMAT

E.V. ir 22 gadus vecs hip-hop mākslinieks no Ikšķiles / Ogres, kurš raksta un izpilda dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā.
Viņa dziesmās ir atrodami vairāki repa tehniskie rakstīšanas un izpildīšanas elementi, piemēram, ātrā skaitīšana, daudzzilbju atskaņu shēmas, asprātīga vārdu spēle un padziļināts konceptuālais saturs.
E.V. ir dalībnieks divās repa apvienībās. Viena no tām ir pirmais repa improvizācijas teātris Latvijā jeb “Brīvrunu Projekts”, kurā E.V. ir iesaistījies kopš tā dibināšanas 2017. gadā.
Otra apvienība ir viena no prestižākajām hip-hop apvienībām Latvijā, “Kreisais Krasts”, kurā E.V. ir bijis dalībnieks kopš 2020. gada.
Savas gaitas mūzikā viņš uzsāka 2016. gadā, bet debijas albumu “Imperfect World” publicēja 2017. gadā (ierakstīts Dirty Deal Audio studijā).
Sekojot šim projektam, nākamais publicētais albums bija “2018” (ieraksts – Rolands Če), ko pats E.V. vairāk dēvē par “dziesmu krājumu” nekā vienota koncepta ierakstu. Drīzumā reperis izlaidīs savu jaunāko albumu “The Smoke & Mirrors LP” (ieraksts – Rolands Če), kura publicēšanas datums ir 2022. gada 28. janvāris.
E.V. ir uzstājies vairākos pasākumos gan kā solo izpildītājs, gan ar iepriekš minētajām apvienībām. Koncerti notikuši gan mazākos klubos, gan lielākajos Latvijas festivālos, piemēram, “Positivus”, “SummerSound”, “Baldones Waterfest” u.c.

Reperis E.V. sadarbībā ar ALCE (Alise Diure) 6. janvārī izdod video klipu dziesmai no gaidāmā albuma “The Smoke & Mirrors LP”, kas iznāks šī gada 28. janvārī.
Pati dziesma, kā arī video klips “The Magic”, satura ziņā centrējas par un ap mūzikas tēmu.
“Šī dziesma un video klips ir svarīga albuma sastāvdaļa, lai varētu saprast gan mākslinieku neatlaidīgo radošo procesu, gan nākamo albumu, kad tas iznāks. Tas viss ir par mūzikas burvestību, kā arī par to, kas ir tās sajūtas mūsos, kas rada šo burvestības iespaidu. Tādēļ arī pašu dziesmu sauc “The Magic”.”

Saite uz mākslinieka Instagram kontu: https://www.instagram.com/kaarlisev/
Saite uz mākslinieka Spotify kontu: https://open.spotify.com/artist/6hbEkXEt47J5wXvM3aQKNZ