Edijs Jurēvics – Kur laime ir

Edijs Jurēvics – Kur laime ir

05.03.2019

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Edijs Jurēvics.

Mūziķis un producents Edijs Jurēvics laidis klajā savu pirmo solo singlu latviešu valodā – lirisku dziesmu Kur laime ir.

Edijs Jurēvics ir plašāk pazīstams kā rokgrupas Crow Mother solists un ritma ģitārists. Grupa Crow Mother aktīvi darbojas kopš 2012. gada un pašlaik ir izdevusi divus albumus – Changes un The Moment of Truth, no kuriem pēdējais dienasgaismu ieraudzīja pērn.

„Laime katram no mums ir kas cits – vienam tā ir mīlestība, ģimene un uzticība, citam tās ir materiālas vertības. Ar šo dziesmu vēlos klausītājus kaut uz īsu mirkli aicināt pārvērtēt, kas ir patiesās vērtības dzīvē. Kas ir šī īstā laime? Sacerot dziesmu, biju līdz ausīm iemīlējies meitenē. Attiecības bija krāšņas, taču liktenis izdarīja savas korekcijas un arī šim stāstam pienāca beigas. Es pārcēlos studēt uz Londonu, bet viņa devās uz ASV. Šis notikums ilgu laiku noteica manu dvēseles stāvokli, kā rezultātā tapa šī dziesma. Tā man paliks kā piemiņa no ļoti vētraina, bet tomēr burvīga laika manā dzīvē,” tā Edijs Jurēvics raksturo savu skaņdarbu.

Dziesma aicina klausītājus meklēt atbildi uz šo mūžseno jautājumu kaislīgā mīlestībā.