Eduards Grieznis – I was Happy

Eduards Grieznis – I was Happy

07.04.2020

 

Mūzikas un teksta autors, kā arī izpildītājs Eduards Grieznis.

Paralēli aktīvai pianista darbībai Eduards Grieznis mīl nodarboties ar solodziedāšanu. Pašreiz Eduards strādā pie savām oriģinālkompozīcijām balsij ar klavierēm neakadēmiskā stilā, taču paralēli apgūst arī citu autoru dziesmas dažādos stilos un aranžijās. Eduards Grieznis ieguvis maģistra grādu mūzikā Gildholas Mūzikas un Drāmas skolā Londonā. Eduards aktīvi popularizē latviešu mūziku pasaulē, un komponē latviešu tautas dziesmu apdares.

Eduards ir arī labdarības projekta “Atnāc, noziedo un izbaudi!” dibinātājs, kā ietvaros tiek organizēti muzikāli un mākslinieciski baudāmi pasākumi, kā arī tiek sniegts atbalsts un vākti ziedojumi Latvijā reģistrētām labdarības organizācijām. Līdz šim projekti noritēja kā Latvijā, tā arī Londonā (t. sk. Latvijas vēstniecībā Londonā), atbalstot Mārtiņa fondu, Māras centru un dzīvnieku patversmi ‘Ulubele’. 2019. gadā projekts savāca 628,63 EUR ziedojumus un veicināja dzīvnieku patversmes ‘Ulubele’ plašāku atpazīstamību.

Mūzikas un teksta autora Eduarda Griežņa jaunais singls ”I Was Happy” stāsta par divu cilvēku attiecībām, kurās mīlestība ir tikai vienpusēja. Tā mūzikas video tapis pateicoties sadarbībai ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, no kuras 11. stāva kores paveras burvīgi skati uz Rīgu kā dienas, tā arī nakts laikā.

Klipu veidojis operators Kaspars Krauze (“Krauze Vision”), ar kuru sadarbība Eduardam sākusies, filmējot videoklipu dziesmai “Kājāmgājēja dziesma” (2018). Arī tajā mūzikas video saskatāma Rīga, tikai dienas laikā.

Dziesmas muzikālo vēstījumu – mīlestības rūgto pusi izteiksmīgi papildina 19 g. jaunā un talantīgā dejotāja no Jelgavas Karīna Kondrāte, kuru uzrunāja iespēja dejot mūzikas videoklipam. Karīna trešo gadu dejo Andas Zarembas deju grupā “Diversity of Midnight”, Dobelē.

Vairāk: www.edugmusic.com un www.facebook.com/MusicianEduardsGrieznis platformās.