Elisija – Who I need to be

Elisija – Who I need to be

24.11.2020

Dziesmas mūzikas autori – Elisija un Jānis Narbuts
Teksta autors – Elisija

Esmu Elisija, aizrautīga dziedātāja gan uz skatuves, gan dušā, meža vidū vai pat augstu kalnā – īsumā jebkurā vietā un laikā. Pati raksta gan izpildu savas oriģināldziesmas. Mīlestība ar skatuves mākslu aizsākās jau pavisam sen, atminoties bērnudārza laikus, tolaik tie bija konkursi “Mazais cālis” un skaļa bļaustīšanās grupiņā, skolas gados aizrāvos ar teātra mākslu, kas pārauga par tā brīža neatņemamu dzīves sastāvdaļu. 10 gadi un mīlestība pret skatuvi uz mūžu! Pati mūzika, jā, tā vienmēr ir vijusies viscauri manai dzīvei, bez tās ne soli!
Es rakstu dziesmas par savu dzīvi, par labo un slikto, par mazajiem prieciņiem un tā brīža pārdomām, kas piepilda manu ikdienu. Man gandrīz par visu ir savs viedoklis, tāpēc grūti nosaukt tēmu, par kuru es nevarētu sarakstīt dziesmu. Vienmēr cenšos domāt pozitīvi un tajā dalīties ar citiem. Mans mērķis ir radīt mūziku katrai dzīves situācijai, lai uzlabotu ikviena garastāvokli un piešķirtu katrai dienai košākas krāsas.

Šī ir mana pirmā orģināldziesma “Who I need to be”, kas tapusi sadarbībā ar producentu Jāni Narbutu (White Wide Production).
Dziesma ir veltījums visiem jauniešiem, it īpaši maniem draugiem, kas ir nonākuši pie lielajām dzīves krustcelēm, kad jāizvēlas, kur doties un ko darīt tālāk, kā nepazust no ceļa.
Dziesma ir par uzdrīkstēšanos un nebaidīšanos būt sev pašam, tā ir par savu mērķu un sapņu izvirzīšanu pirmajā vietā, vienalga kāda ir sabiedrības attieksme pret to. Es vēlos, lai ikviens apzinātos, cik svarīgi ir sekot savai sirdsbalsij, nepakļauties sabiedrības spiedienam un stereotipiem, jo katram pašam ir jādzīvo sava dzīve!
Dziesmas tapšanas process man bijis kā viens liels piedzīvojums, jauna un radoša avantūra, kas ievilkusi mani neaizmirstamā ceļojumā!