Eliza Legzdina feat. Janelle Wynter – Tic Toc

Eliza Legzdina feat. Janelle Wynter – Tic Toc

19.05.2020

Elīza Legzdiņa: dinamiska, spoža un bezbailīga dzejniece, vokāliste un dīdžejs ar neparastu iedvesmu.
ELIZA šobrīd dzīvo Londonā un viņas mūzikā ir apvienoti electro-pop un R&B stila elementi.
Dziedātāja ELIZA ir iepriekš izdevusi dziesmas: “Horizon” (sadarbojoties ar britu producentu Jake Alder) kas ir iepriekš atskaņota BBC Introducing un “Mad For You” (ar Latviešu producentu Makree) un šobrīd turpina aktīvi darboties muzikas lauciņā.
Klasiski trenētā Elīza dziedāja jau no 3 gadu vecuma mācījās dziedāšanu. Bet tad nokļuva Londonā, kur Londonas noskaņa ieķērās viņas tīrajā balsī, un no šīs iekšējās kaujas gruvešiem iznāca Elīza Legzdina.

Pati Elīza par sevi saka: „Visdrīzāk, ka esmu maza, daiļa, dulla un unikāla latviešu sniegpārsliņa, kura ir aizpūsta līdz Londonas torņiem. Man pat bērnībā bija ambīcijas tikt mūzikas tīklos pasaules mērogos, tāpēc tik agri aizskrēju. Pat tad pati nesapratu savu neatlaidību. Bērnībā mācījos Latvijas Starptautiskajā skolā angļu valodu un 13 gadu vecumā, vecākiem izlūdzos, lai mani aizsūta uz internātskolu Askotā. Īstanglijas Universitātē, ar klasiskās mūzikas un operas dziedāšanas stipendiju, ieguvu bakalaura grādu mūzikā, maģistratūrai pieteicos Mūzikas un biznesa fakultātē Goldsmiths University of London un tā kā tajā brīdī vecāki finansiāli manu izglītību nevarēja, atradu divus darbus, strādāju dienu un nakti, lai noturētos Londonā.
Uzdrīkstos teikt to, ko pārējie nevar vai negrib. Mana mūzika un pasaule ir būvēta no sieviešu skatupunkta, ko mēs patiešām domājam, ko gribam un ko esam iemācījušās gribēt. 2017. gada dzejas projektā ar nosaukumu #thothoughts (tulkojams kā Paklīdenes padomi)rakstīju dzejoļus, kas pauda visintīmākās domas, kaisles, bailes un idejas. ja vēlamies vairāk pelnīt un atļauties to brīvību, kas ir vīriešiem – māksliniekiem, tad pašām ir jāsāk ar sevi. Nepietiek ar pārdomām, ir jārunā skaļi, ar vārdiem piesaucam kā enerģiju, tā nākotni.
Tikai 22 gados sāku ģērbties tā kā pati gribu. Esot jaunāka, sava ķermeņa dēļ nesapratu kā ģērbties. Dēļ resnākām kājām un dibena, mani bieži, tagad saprotu, ka tas ir skaisti, jo tāda esmu tikai es. Sievišķīga kā Pītera Paula Rubensa mākslas tēli, kā aktrise Sofija Lorēna, kā TV šovu zvaigzne, uzņēmēja Kima Kardašjana. Par mani tievākas vai lielākas sievietes bieži pateicas, ka demonstrēju savu apmierinātību ar ķermeni, ka izceļu savas īpatnības.”