Elizabete Gaile – Kas aiz krūtīm sēž

Elizabete Gaile – Kas aiz krūtīm sēž

27.08.2019

Mūzikas un vārdu autori ir – Elizabete Gaile, Rūdolfs Budze, Oskars Millers

‘Dziedātāja Elizabete Gaile ir jaunā latviešu dziedātāja un dziesmu autore, kas maija sākumā klajā ir laidusi dziesmu “Kas aiz krūtīm sēž” . Tā tapusi RigaLive dziesmu rakstīšanas nometnē, kur vienkopus satikās producents Dj Rudd, dziedātāja Elizabete Gaile un mūziķis Oskars Millers.

“Visi trīs satikāmies RigaLive dziesmu rakstīšanas nometnē, kur pāris stundu laikā radījām dziesmu no nulles. Tas noteikti bija neliels izaicinājums, ņemot vērā, ka iepriekš mēs nebijām labi pazīstami un šādā radošā procesā ir svarīgi spēt atvērties, dalīties ar idejām un beigu beigās nonākt pie veiksmīga rezultāta. Esmu ļoti priecīga par šo sadarbību – man kā jaunam izpildītājam strādāt kopā ar jomas profesionāļiem, bija ļoti vērtīga pieredze!”

“Dziesmas stāsts ir par uzdrīkstēšanos un emocijām, kas rodas, domājot par kādu cilvēku, kuram Tu nedaudz baidies atklāt savas jūtas. Šī ir otrā dziedātājas izdotā dziesma latviešu valodā, kas tiks iekļauta arī gaidāmajā mini albumā 2019. gada nogalē.”

“Šī ir otrā manis izdotā dziesma latviešu valodā, kas arī ir viena no 2019. gada nogalē gaidāmā mini albuma. Atbilstoši dziesmas noskaņai ir tapis arī vārdu video. Tajā attēlotās dažādās grafikas un krāsas atspoguļo domas, kas raisās manā galvā, izdzīvojot dziesmas stāstu.”