Elizabete Gaile – The Same One

Elizabete Gaile – The Same One

2017. gada 3. oktobris

Mani sauc Elizabete Gaile un jau vairākus gadus iedvesmu smeļos caur mūziku un dziesmu rakstīšanu. Esmu absolvējusi Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas klavierklasi, kas pavisam noteikti bija viens no atspēriena punktiem radīt savu mūziku un turpināt attīstīties tālāk. Savas vokālās prasmes un tās izkopšanu esmu apguvusi pie vairākiem pedagogiem, kur katrs no tiem ir iemācījis ļoti daudz. Veselu gadu dziedāju arī duetā, kas sniedza iespēju uzstāties vairākās vietās un uzkrāt skatuves pieredzi. Viens no spilgtākajiem notikumiem bija Red Bull Tour Bus rīkotais pasākums, kurā man bija iespēja iesildīt grupu Carnival Youth, kā arī iespēja dziedāt uz lielās Splendid Palace skatuves Wild Atlantic Wave Film festivālā.
Lai arī plašākai auditorijai sevi esmu pieteikusi salīdzinoši nesen, jūlija beigās iznāca mans otrais singls ar nosaukumu ”Trust Me”

Dziesma ”The Same One” ir mana pirmā oriģināldziesma. “The Same One” ir tapusi kā stāsts par neparedzētu atkal satikšanos, manis pašas sajūtām, emocijām un piedzīvoto. Mūzikas un vārdu autore esmu es pati, un dziesmu producents ir Jānis Ķirsis.