Emīlija Beate  – Klusums mans

Emīlija Beate – Klusums mans

01.08.2023

Sev, savām sajūtām un domām, 17 gadīgā emīlija beate (Emīlija Beate Bite) ir radījusi oriģināldarbu klusums mans. Mūzikas un teksta autore ir pati jaunā māksliniece, savukārt dziesmas ieraksts, pēcapstrāde un producēšana tika uzticēta pieredzējušajam mūziķim Kasparam Ansonam, kurš ne vienam vien jaunajam māksliniekam ir palīdzējis spert pirmos soļus savu jaundarbu radīšanā.

Dziesma ir par to, kā reizēm draugi, ģimene vai partneri apslāpē mūsu domu skaļumu, bet, kad paliekam vieni un esam klusumā, mūsu domas joprojām ir pārāk skaļas tādiem klusuma un miera brīžiem. “Caur dziesmu pantiem stāstu par to, ka dažreiz ir jāpamāj kādam ar roku, lai aizbēgtu no šīs cilvēku varas, lai Tu pats varētu būt savu domu skaļuma regulētājs. Nereti ir grūti ne tikai tiem, no kuriem atvadās, bet arī pašam sevi ielikt pirmajā vietā un nošķirties”, par dziesmu stāsta emīlija beate.

Klusums mans ir emīlijas beates debija dziesmu rakstīšanā un komponēšanā, savukārt kā dziedātāja uz skatuves ir kāpusi jau no 4 gadu vecuma, kad savas muzikālās gaitas uzsāka vokālā studijā Svilpastes. Pateicoties ansambļa vadītājai un vokālajai pedagoģei Ilzei Miezerei, gadu gaitā viņa ir neatlaidīgi strādājusi, lai pilnveidotu savu vokālu, uzstājoties dažādos koncertos, muzikālos uzvedumos, kā arī piedalījusies un guvusi atzinības kā vietēja mēroga, tā arī starptautiskos dziesmu konkursos.