Frequent Mood – Layers

Frequent Mood – Layers

08.01.2019

Mūzikas un teksta autoriArmīns Apeins un Kārlis Kalniņš

 

Grupas “Frequent Mood” pirmsākumi meklējami 2014. gada nogalē, bet nopietnāks darbs pie mūzikas radīšanas sākās 2017. gada otrajā pusē, kad pamazām nostabilizējās grupas dalībnieku sastāvs, kā arī sāka veidoties grupas īpašais rokraksts.

Apvienības sastāvu veido pieci, ar mūziku inficēti, puiši – Kārlis, Kristaps, Kaspars, Reinis un Armīns. Ģitāru rifu savstarpējā mijiedarbība, vokāla daudzbalsība, kā arī sarežģīta vienkāršība basa un bungu partijās, un tam visam pāri, ne pārāk uzkrītoša delay un reverb efektu deva, ko papildina elektronikas elementi – tā varētu raksturot grupas “Frequent Mood” skanējumu.

Dziesmas pirmie aizmetņi datējami pirms gandrīz 2 gadiem, kad tapa tās muzikālie pamati. Nedaudz vēlāk radās teksts, kur galvenā pamatdoma ir par zemapziņā mītošajiem atmiņu slāņiem, kas katra cilvēka dzīvē mēdz atnākt atpakaļ, lai sasveicinātos, un tikpat ātri aziet prom un pazūd no dzīves.

“Layers” ieraksts pirms nepilna gada tapis Hodila Records studijā, Valmierā, Ģirta Laumaņa (Lomix) vadībā. Dziesmas pēcapstrādi veicis jau pieminētais Ģirts Laumanis. Tās producenti ir grupas Frequent Mood dalībnieki.