Gapoljeri – Pacel acis

Gapoljeri – Pacel acis

20.12.2016

Teksts : Kristians Kareļins
Mūzika : Visi kopā jeb Normans Bārbals. Normunds Zālamans, Artis Drozdovs , Māris Kurtiņš, Kristians Kareļins – vienā vārdā sakot Gapoljeri .

Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki- Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra). Gapoljeri katrreiz iepriecina skatītājus ar īpašu šova programmu, skatuves tērpiem, neizsīkstošiem pārsteigumiem un oriģināldziesmām par aktuālām sadzīves tēmām.

“Gapoljeru” pirmsākumi meklējami 2009. gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē.

Plašāku atpazīstamību apvienība ieguva piedaloties festivālā “Bildes 2010” un teātra gada balvas apbalvošanas ceremonijā “Spēlmaņu nakts 2010”. 2014. gada rudenī “Gapoljeri” nodeva klausītājiem grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija”. Savas pastāvēšanas laikā “Gapoljeri” uzstājušies gandrīz visos klubos, festivālos, “Eirodziesma 2014″ atlasē kā viesi, kultūras vasarnīcā ‘’Esplanāde 2014’’, radījuši mūsdienu kultūras foruma”Baltā nakts” himnu… Patiesībā, ko tik viņi nav darījuši… Jā pat laidīsim klajā debijas albumu 2. decembrī iekš “Melnā piektdiena” ;)

Par dziesmu.

Mēs vienmēr esam zinājuši, ka Latvijā ir skaistas sievietes! Smalki veidotas, cēlas, graciozas, fotogēniskas, vientuļas un ne tik vientuļas, koptas un nekoptas, kas, pat puskailas, ar skatienu, cietu kā akmens, raugās uz Tevi no augšas! Pacel acis, mazo Rīdziniek!