Gatis Zotovs – Augstāk par zemi

Gatis Zotovs – Augstāk par zemi

11.07.2017

Mūzika: Gatis Zotovs
Teksts: Gatis Zotovs

Izpildītājs: Gatis Zotovs
Ģitāra: Jānis Dūmiņš
Basģitāra: Lauris Krasņikovs
Bungas: Matīss Punka
Taustiņinstrumenti: Pēteris upelnieks
Piebalsis: Pēteris Upelnieks, Matīss Punka

Gatis Zotovs kopš 2003. gada regulāri piedalās mūzikas un mākslas festivālā “Bildes”, bet šādā sastāvā mūziķi uzstājas reti. Tagad puiši regulāri tiekas mēģinājumos un strādā pie jaunām dziesmām, lai pamazām gūtu atpazīstamību latviešu mūzikas klausītāju vidū.

“Biežāk sanāk rakstīt tekstus citiem mūziķiem, taču dažkārt mēdzu iznākt no aizskatuves, lai kādu dziesmu izpildītu arī pats. Sākotnēji dziesmas galvenā frāze „Augstāk par zemi es jūtos tad, kad esmu es ar tevi” tapa kāda cita mākslinieka skaņdarbam, taču tā versija netika novesta līdz galarezultātam, tāpēc nolēmu, ka izmantošu šo motīvu kādā savā muzikālajā projektā. Tad pamazām, kombinējot tekstu ar ģitāras akordiem, tapa šī kompozīcija,” atklāj Gatis Zotovs, kurš ir arī dziesmas mūzikas un teksta autors.

“Augstāk par zemi” tapšanā piedalījies producents un taustiņinstrumentālists Pēteris Upelnieks, bundzinieks Matīss Punka, kuru balsis dzirdamas arī piedziedājumā, kā arī basģitārists Lauris Krasņikovs un ģitārists Jānis Dūmiņš. “Visi esam no Bauskas, un šis ir viens no muzikālajiem pierādījumiem, ka šeit nedzimst tikai kantrī mūzika,” piebilst dziedātājs.