Gatis Zotovs – Ziemas miera pieskāriens

Gatis Zotovs – Ziemas miera pieskāriens

20.02.2018

Mūzika/ teksts: Gatis Zotovs
Ieraksts/ aranžija: Pēteris Upelnieks
Piebalsis: Matīss Punka

Gatis Zotovs, mūziķis no Bauskas, kopš 2003. gada regulāri piedalās mūzikas un mākslas festivālā “Bildes”. Tagad puiši regulāri tiekas mēģinājumos un strādā pie jaunām dziesmām, lai pamazām gūtu atpazīstamību latviešu mūzikas klausītāju vidū.
“Biežāk sanāk rakstīt tekstus citiem mūziķiem, taču dažkārt mēdzu iznākt no aizskatuves, lai kādu dziesmu izpildītu arī pats.
Lūk, Te viena un pavisam nesamākslota dziesma, bez mērķa iegūt mākslīgas klausītāju simpātijas. Nav jau arī tā, ka ziema ir mūsu katra mīļākais gadalaiks – daudziem nāktos liekuļot, ka mēs esam tie, kas ar nepacietību gaidām, šī laika tik ļoti mainīgi klimatisko Latvijas ziemu.
Tomēr nākas atzīt, ka ir kāda neaprakstāma sajūta, kad sagaidām pirmo sniegu bezvēja vakarā – tas ir tas vārdiem neizsakāmais miers, kurā pat steidzīgākajiem un aizņemtākajiem cilvēkiem savā prātā sanāk uz mirkli apstāties, lai prātā atsauktu bērnības Ziemassvētku sajūtas, skaņas un smaržas. Gribas cerēt, ka te noteikti nav runa par dāvanām un tik ļoti nepareizo, sagrozīto un komercializēto svētku sajūtu – pietiek jau vien ar to, ka novērtējiam to laiku, ko pavadām cits ar citu!
Par to arī šī dziesma.