Ginger Mane feat. NorthSideLuv – Tu Mani Mīlēji

Ginger Mane feat. NorthSideLuv – Tu Mani Mīlēji

05.05.2020

Apstrāde – Tablis
Bīts – DBThePlug
Ieraksts – TheSmartManStudio
Lirikas un Izpildijums – Ginger Mane; NorthSideLuv

Visi ir dzirdējuši par Ginger Mane, bet maz par viņu zina.
Daudzi atpazīst viņu skandalozās dziesmas latviski “Sildītājs” dēļ, daudzi atpazīst agresīvās dziesmas angliski “Trap Money” dēļ. Ginger Mane ir aktīvs repa spēlē no 2017. gada. Kopš tā brīža ierakstījis divus studijas albumus, vienu mixtape, un vairākus populārus singlus. Uzstājies lielākajos klubos Latvijā, tai skaitā Coyote Fly, First Mir. Šogad gaidāms jauns studijas albums un daudz neaizmirstamu singlu no Ginger Mane!

NorthSideLuv ir kaut kas jauns un nedzirdēts Latvijas hip-hop scēnā! Cilvēkus pārsteidz ar ekskluzīvi introverto tēlu un emocionālām melodijām. Dziesmas izlaiž kopš 2019. gada un viss vairāk pazīstams ar savu singlu “Naughty Lights”.

Dziesma tapusi spontāni pēc karstas ballītes pilsētas centrā nākamais rīts jau turpinājies studijā Vangažos (TheSmartManStudio), kur arī mēs radījām šo skaņdarbu. Process norisēja pēc standarta pieejas, klausoties bītmeikeru iesūtītos bītus, viens no tiem lika vārdiem “sprāgt” ārā no mutes – Tu mani mīlēji, tu mani gribēji! Atspoguļojot mūsu emocijas pret kādreizējām mīļākajām, kuras pievīla mūs, bet mūs tas nav salauzis!