Ģirts	– Paralēles

Ģirts – Paralēles

18.09.2018

Mūzikas autors – Ģirts Baumanis / Artūrs Strauts
Vārdu autors – Ģirts Baumanis

Vokāls – Ģirts Baumanis
Bekvokāls – Ilze Melne / Artūrs Strauts
Ģitāra – Raivis Daņilovs
Taustiņi – Artūrs Strauts
Bass – Artūrs Strauts

 

Ģirts, jeb pilnajā vārdā /Ģirts Baumanis/ ir mūziķis no Rīgas, kas savu muzikālo darbību tā nopietnāk ir sācis pavisam nesen 2018  gadā.

Nākot klajā plašākai auditorijai ar dziesmu “Mirklis”, ar kuru viņš arī debitēja Radio SWH ēterā un galu rezultātā, pateicoties klausītāju atbalstam, nonāca Radio SWH rotācijā, kā arī vairākās citās radio stacijās. pēc savas dabas ir atvērts cilvēks, gan jaunumiem, gan izaicinājumiem.

„Kad radu dziesmas, tās ir kaut kāda tā brīža vai dzīves posma emocijas, kas tad arī atspoguļojas dziesmu vārdos, kā arī mūzikā, kas, manuprāt, ļoti labi saskan ar to, kā Artūrs viņas aranžē. Tur ir jūtamas tās sajūtas, kādas gribu sniegt tajā mūzikas skaņdarbā, kas tajā brīdī top. „

Patīkama sajūta ir tad, kad tu pabeidz skaņdarbu un tu spēj kaut nedaudz uzrunāt kādu, bet, ja tas spēj riktīgi aizraut, tad tas jau ir ļoti pat forši. Jo ja vēl kādam ir līdzīgas izjūtas, tad tu neesi viens. Un es ticu tam, kad agri vai vēlu ir tādas paralēles, kuras, neraugoties ne uz kādiem šķēršļiem, spēj nonākt uz vienas strēles.

 

Dziesma, protams ir par jūtām, par to jau manuprāt pasaka nosaukums, bet nu jūtu izpausmes mēdz būt ļoti dažādas… Šī dziesma tika rakstīta kādu laiku un pabeigta ļoti nesen, jo jūtu salikums gan muzikāli, gan vārdos ir diezgan plašs. Protams, saprotot, ka varam pazaudēt lietas, kuras mums ir dārgas, galvā sāk šaudīties simtiem domu un emociju gammu. Tās piesātina un pastiprina viena otru, radot brīžiem tādas mierīgas pārdomas un jau pēc brīža izmisuma saucienus…

Bet es ticu, ka ir paralēles kuras nonāk, iespējams, pat kādreiz uz vienas strēles…