Guna Pūcīte – Tepat tepatās blakus

Guna Pūcīte – Tepat tepatās blakus

24.05.2016

Meitene no Līvāniem apveltīta ar skanīgu balsi, Guna savās dziesmās izdzied sajūtas, lietas, notikumus, visu, ko katrs no mums savā dzīvē kaut reizi ir piedzīvojis.
Guna ir Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas diriģēšanas klases apsolvente. 2014. gadā absolvējusi Rīgas Sradiņa universitāti, Komunikācijas zinātņu faktutāti, Multimediju komunikācijas un šobrīd atsāk aktīvāku darbošanos mūzikas lauciņā.

Uz mūzikas skatuves darbojusies kopš tagadējās Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas laikiem, kad jau pamatskolā, savā dzimtajā pusē, kopā ar draudzenēm, iedvesmojusies no grupas “Prāta Vētra”, izveidoja instrumentālo grupu D.D.Salons – tur tapa pirmās pašsacerētās dziesmas un dziesmu teksti.

Guna ir darbojusies tādos muzikālos projektos kā “Vadītājs Konduktors”, vokālā a cappella grupa “Ambermusic”, soloprojektā “Double G”, vokālā grupa “Neaizmirstulītes”. Muzicējusi kopā arī ar mūziķi Anitu Intaiti un šobrīd turpina muzicēt kopā ar ģitāristu Gintu Smuko. Šobrīd ir arī aktīva sadarbība ar Kuldīgas novada Bērnu un Jauniešu centra teātra studiju, kur G.Pūcīte raksta mūziku jauniešu teātra izrādēm.

Dziesma “Tepat tepatās blakus” ir dziesma par skrējienu, par iekšējo saucienu atgriezties pie sevis, savām vērtībām, labajam, kas ir sirdī. Cilvēcība ir šīs dziesmas doma.