GUNCHA – Vienīgā

GUNCHA – Vienīgā

09.06.2020

Mūzikas un teksta autors Guntars Čigirovs (GUNCHA)

Nottārs a.k.a. GUNCHA īstajā vārdā Guntars Cigirovs, dzimis 1994.gadā 6.jūlijā.
Pirmos ierakstus sāka izlaist 2012.gadā.
Savu skatuves vārdu uz GUNCHA nomainīja 2015.gadā.
Neskatoties uz to, ka muzikālā karjerā bijušas ļoti ilglaicīgas pauzes, bet ar mūziku nodarbojās vēl līdz šim brīdim.
Līdz šim mūziķis ir sadarbojies ar hip-hop producentu Tablis, kas ir palīdzējis 2019.gada visu singlu tapšanā. Sākoties ar jauno gadu mūziķis ir pieņēmis izaicinājumu producēt pats savu mūziku, mājas apstākļos ar ierobežotu tehniku. 2020.gada martā izveidojis savu ierakstu studiju “Dreamer Records Inc.”, strādā, kā producents un mūzikas mākslinieks ar savu skatu uz mūziku.

Dziesma tika pārpirkta no Ukraiņu producenta ar licenzi privatizēt ierobežotai izplatīšanai. Dziesma ar šādu muzikālo pavadījumu var arī būt, kādam citam izpildītājam, bet tas nenozīmē, ka tas ir covers vai plaģiāts.
Dziesma tika ierakstīta marta beigās, paša radītā mājas studijā ar ierobežotu tehniku, izmantots, viss, kas bija mājās, neko lieki nepērkot un neieguldot naudu.
Dziesmā ir arī saklausāmi hip-hop elementi, bet, ja vajadzētu raksturot šo dziesmu pēc žanra, tad viss drīzāk es izvēlētos pop žanru. Dziesma ir par to, ka dzīvē vajadzētu atrast savu vienīgo, kas manuprāt mūsdienās ir zaudējis vērtību. Dziesmā var saklausīt manas pārdomas un idejas, kā es uztveru mīlestību.”Dziesma ir par mūziķa paša skatījumu par mīlestību. Dziesma netika, nevienam veltīta, bet, gan sarakstīta ar savu skatījumu, ko mīlestība nozīmē.

Dziesmai arī tapis mood video klips.