HAIJIMA – Krāsas 色

HAIJIMA – Krāsas 色

30.10.2018

Dziesmas mūzikas autori – Rolands Če un Pēteris Pāss

 

Alisi Haijimu plašāka auditorija iepazina Latvijas XFaktora otrajā sezonā, kur māksliniece izcēlās ar spilgtiem tēliem un priekšnesumiem. Pēc šova Alise vairāk pievērsās mācībām, lai sekmīgi pabeigtu un absolvētu vidusskolu. Rudens Alisei nācis ar jaunu, pirmo dziesmu un gaidāmo debiju Cabaret šovā.

“..Ja stipri grib, tad tikpat stipri daudz jāstrādā. Mūzika ir tas, kas mūžīgi uzturēs saikni starp mani un tēti aizsaulē!..” saka Alise Haijima. Māksliniece piedalījusies neskaitāmos mūzikas konkursos Latvijā un ārpus tās. Visvairāk jāizceļ Alises 1.vieta “Nida Interkomm” konkursā 2015.gadā Lietuvā, kā arī  2.vieta Baltic voice” konkursā 2016.gadā Lietuvā, kā arī 1.vieta “Klaipeda 2017” un “Klaipeda slager”(tiešraidē pa tv) Karalienes tituls jeb 1.vieta.

Pēc šova Alise vairāk pievērsās mācībām – sekmīgi pabeidza vidusskolu un iestātos augstskolā. Alise pašlaik mācās RTU Informācijas tehnoloģijas institūtā par programmētāju un apvieno mācības ar darbu, un mūziku.

Alise par jauno dziesmu un tās tapšanu: “..Šis skaņdarbs vairākas reizes tika pārrakstīta, lai gan melodijas un vārdi paliek nemainīgi, manā balss tembrā varēja dzirdēt citādākas emocijas. Pēc šova man bija saskarsme ar šīs dziesmas izlaišanas noraidījumu,kas ievērojami sagrāva mani. Taču pateicoties šai lieliskai komandai varēju īstenot un panākt savu mērķi. Dziesma ir par mani, tās vārdi būtībā sastāv no zemtekstiem, tāpēc ar  pirmo reizi šaubos , vai klausītājs sapratīs par ko ir runa. Taču interesanti arī papētīt!..”