Harbor Gents – Sweet Please

Harbor Gents – Sweet Please

14.01.2020

Mūzikas un dziesmas autors Adam Adamovič.

Šobrīd Harbor Gents sastāvs:
Adam Adamovič – vokāls, klavieres un basģitāra
Klimentijs Koņevs – bundzinieks
Dmitrijs Bezrebrijs – ģitāra un bek-vokāls

Harbor Gents – sākotnēji skolas kaveru grupa, kura tika izveidota, lai piedalītos skolas pasākumos, sastāvēja no mūzikas skolotāja – Adama Adamoviča, kas ir arī simfoniskās diriģēšanas studenta – un viņa skolnieka.
Ieraugot, kāds mūzikas grupai ir potenciāls, Adams sāka aktīvi rakstīt jaunas dziesmas, lai grupai būtu savs repertuārs un īpašais stils.
Grupas mūzikālo stilu varētu definēt kā savdabīgo alternatīvā roka, pop, indie maisījumu, ar tādu slavēno mūzikas grupu influenci kā Arctic Monkeys, Muse, Twenty One Pilots, Depeche Mode u.c.

Ideja dziesmai Sweet Please parādījās jau pirms trim gadiem. Ideja un teksts dziesmai ir salīdzinoši vienkāršs – kad esi bezgalīgi un traki iemīlējies, esi gatavs līdz pēdējam darīt visu, lai tikai citam cilvēkam būtu labi.
Ļoti banāli, bet tuvu dzīvei! Līdz pat šī gada vasarai tā pastāvēja tikai skices un demo līmenī. Tikai vasaras sākumā beidzot tā tika ierakstīta studijā un deva kolektīvam jaunu iedvesmas vilni strādāt tālāk.
Kopā ar dziesmu Sweet Please, jūlijā iznāca viņai atbilstošs mūzikas klips, kuru viņiem palīdzēja producēt UniCon’s, un kura festivālā “UniCon 2019” Harbor Gents veiksīmgi uzstājas, izpildot vairākus kaverus, kā arī dziesmu Sweet Please.