Higher State of Mind – They don’t feel the music

Higher State of Mind – They don’t feel the music

28.06.2016

Normunds Blauvs (Ģitāra, vokāls)
Oskars Lietavietis (Bass ģitāra, vokāls)
Kristaps Krauze (Ģitāra)
Vladislavs Šmagris – Bondars (Bungas)

 

Mūsu izcelsmes datums īsti nav zināms, bet kā grupa spēlējam kopā jau 2 gadi. Nosaukumi ir mainīti, līdz atradām īsto. Šis nosaukums ir tieši saistīts ar dziesmām un dziesmas ar to. Dziesmas mums pastāsta visu, visu, kas mums prātā, visu, ko jūtam un ko pārdzīvojam.
Mēs esam savādāki
Mums patīk tas, ko spēlējam
Mums ir mērķi
Un Mēs zinām, kā to sasniegt !
Grupa izveidojusies dēļ pasākuma Cesvainē “Burziņš 2015” un spēlējot kopā gaumes sakrita, kā arī pašu radītā mūzika bija neticami iespaidīga, nakošajā pasākumā Cesvainē “Burziņš 2016” parādījām sevi no jauna skatu punkta gan ar improvizāciju, gan skatuves tēlu, gan ar pašu mūziku. Pēc šī pasākuma Cesvainē, saņēmām zvanus paspēlēt bārā, Gulbenes novada pasākumā, kur radās jauni piedāvājumi.

 

Dziesmas galvenais zemteksts ir tas, ka daudziem cilvēkiem daudz laimei nevajag un mērķi nav lieli, bet ir viegli sasniedzami. Bet ir cilvēki, kam tie ir krietni lielāki un viņiem ir grūti tos sasniegt un ātri padodas, tāpēc tie mainās un mēģina būt citi cilvēki. Un galu galā tie sagrauj savus sapņus. Pantiņš dziesmai atkārtojas, jo vis labais, kas notiek dzīvē arī gribās, lai tas atkārtojas. Dziesma ir mazs ieskats dzīvē.