I MEAN LOVE – Vēlā Stundā

I MEAN LOVE – Vēlā Stundā

09.06.2020

Instrumentāļa autors – Alberts Jansons.
Vārdu autors – Raiens Šaubergs.

I MEAN LOVE – 24 gadus jauns mūziķis (izpildītājs, vārdu autors) vārdā Raiens Šaubergs no Rīga/Jelgava.
5 gadu vecumā – 2001. gadā pārstāvēja Jelgavu jauno vokālistu konkursa “Cālis 2001” lielajā finālā, iegūstot 4. vietu. Piedalīšanos šajā konkursā pats I MEAN LOVE vērtē kā – svarīgu muzikālās sēklas iesēšanu, kas izaugusi līdz šā brīža daiļradei.
Muzikālo karjeru sāka 2017. gadā izlaižot pirmo albumu ar nosaukumu “The Secret”, kam 2018. gadā sekoja projekts “Spiritual Wellness”. Savas mūzikas skaņu, stilu un enerģiju salīdzina ar tādiem ASV māksliniekiem kā Kanye West un Travis Scott, apvienojot to ar mīlestības un visuma patiesības vēstījumu.
Nupat 2020. gada 27. martā I MEAN LOVE izlaida savu pirmo projektu latviešu valodā ar nosaukumu “SPĒLE”, kas sastāv no 19 skaņdarbiem un iekļauj sevī arī pantus no NEW WAVY dalībniekiem PRUSAKA un MC APŠAUDES.
Lai saprastu viņa tēlu sistēmu, iemetiet aci video klipā vienai no dziesmām.

Dziesma “Vēlā Stundā” ir viens no šī projekta singliem. Tieši šī skaņdarba skanējums pašam I MEAN LOVE izraisa asociācijas ar Kanye West “808s & Heartbreak” projektu.
Dziesmas noskaņu mūziķis raksturo līdzīgi kā to dara pats dziesmas nosaukums – viegls, sintētisks un sabūferi komplimentējošs gabals, ko izcili klausīties dienas vēlajās stundās, atrodoties uz ceļa, pie auto stūres. Un ne tikai.