Iluta Alsberga – On Hold

Iluta Alsberga – On Hold

23.02.2016

Mūzika Jānis Stībelis

Teksts Jānis Stībelis un Iluta Alsberga

Daudzi no jums Ilutu Alsbergu atpazīst kā vienu no trio „ Limonāde” dalībniecēm . Meitenes kopā strādājušas un koncertējušas ar spilgtākajiem Latvijas mūziķiem kā grupa „Prāta Vētra”, Gustavo, Intars Busulis, Jānis Stībelis, Linda Leen, Ieva Kerēvica, Dons, Maestro Raimonds Pauls u.c.

Mūzikas skolu periodā Iluta piedalījusies jauno komponistu un vokālistu konkursos. Absolvējot Jelgavas Mūzikas vidusskolas kordiriģentu klasi, tomēr izšķiras savu ceļu neturpināt klasiskās mūzikas virzienā un iestājas Gunāra Kalniņa gospeļkorī,  kurā veiksmīgas sadziedāšanās rezultātā tapis trio „ Limonāde”.

Paralēli koncertēšanai, dziesmu komponēšanai, dziedātāju neaptur jauni izaicinājumi- glezno, strādā kā make-up māksliniece, piedalās LTV1 šova „ Mana dziesma” muzikālajā sastāvā un darbojas kā DJ Valle.

 

„Dziesma „On Hold” ir personīga, tas ir posms manā dzīvē, kuram esmu izgājusi cauri. Jūtas, emocijas uzliktas uz papīra un pārtapušas dziesmas tekstā, tomēr tās kodols un pamatideja saglabā pozitīvu nokrāsu, kas ir saklausāma dziesmas dejiskajā noskaņā,” stāsta Iluta.