Iluta Alsberga – The One

Iluta Alsberga – The One

21.07.2020

Dziesmas teksta autore ir Iluta Alsberga.
Mūzika- Iluta Alsberga, Stefan Moessle.
Mix and Master – Stefan Moessle.

Iluta Alsberga bija viena no trio „ Limonāde” dalībniecēm . Meitenes kopā strādājušas un koncertējušas ar spilgtākajiem Latvijas mūziķiem kā grupa „Prāta Vētra”, Gustavo, Intars Busulis, Jānis Stībelis, Linda Leen, Ieva Kerēvica, Dons, Maestro Raimonds Pauls u.c.
Absolvējot Jelgavas Mūzikas vidusskolas kordiriģentu klasi, tomēr izšķiras savu ceļu neturpināt klasiskās mūzikas virzienā un iestājas Gunāra Kalniņa gospeļkorī, kurā veiksmīgas sadziedāšanās rezultātā tapis trio „ Limonāde”

Dziesma THE ONE tapusi pirms diviem gadiem sadarbībā ar vācu producentu Stefan Moessle. “ Darbs pie šīs mūzikas ir pavēris durvis ilgstošai sadarbībai un draudzībai. Ar Stefanu iepazināmies 2018.gada Eirovīzijas konkursa finālā Lisabonā. Toreiz nedomāju, ka mēs varētu kādreiz sadarboties, taču mēnesi vēlāk viņš mani uzrunāja un mēs uzsākām darbu pie šīs dziesmas attālināti, gluži kā tas notiek šobrīd. Toreiz tas likās neierasti un dažbrīd grūti. Vokālu gan aizgāju ierakstīt pie atsaucīgā mūziķa Arņa Račinska studijā MUTE.”
Iluta turpina rakstīt jaunas dziesmas, kuras plāno izdot rudenī.
THE ONE videoklips tapis divu gadu laika posmā. Režisors un operators ir Ilutas brālis Zigmārs Valters. Iluta smejas,: “ Brālis bija paguvis nomainīt trīs kameras, es tai laikā frizūras!… Kas lēni nāk, tas labi nāk! “
Filmēšanā piedalījies ekstrēmais skrituļslidotājs Raimonds Prūsis.