Ilze Rijniece – Mans vārds

Ilze Rijniece – Mans vārds

01.06.2021


Mūzikas un teksta autore Ilze Rijniece.
Īpašs paldies dziesmas producentam Armandam Varslavānam, kurš iedeva dziesmai citu garšu.

Ilzes prasmes: Dziedāšana, mūzikas radīšana, kompozīcija, izpildīšana. Vokāla pasniegšana, mūzikas mācīšana. Apdaru, aranžiju veidošana vokālajiem ansambļiem, koriem. Mūzikas atskaņošana, dziedāšana pasākumos, koncertos, kāzās, jubilejās, korporatīvajos pasākumos.

“Man, šūpulī ielika dziesmu, kuru auklēju un mīlu. Es vēlos arī citus ar dziesmu pacelt, vienot, just, atrast cerību grūtos brīžos!”

Šai laikā, kad negativitāte bieži vien ņem virsroku, māksliniece vēlējās izdot dziesmu ar milzīgu pozitīvisma devu atgādinot gan sev, gan citiem, ka viss ir iespējams – ja Tev ir bail, ļoti labi, tātad rūp, tāpēc darām un nebeidzam sapņot. Ilze Rijniece: “..Mans sapnis ir būt par pieprasītu mūziķi Latvijā un arī ārpus robežām, ja tā izdotos, tāpēc dziesmas vārdi – “Mans vārds ir tikko rakstīts, mans vārds ir tikko sākts..” ir iekodēts ar dziļu ziņu kosmosam!..”

Dziesmai tapis arī gaisīgs, viegls un iedvesmojošs video, ko veidojām kopā ar talantīgo Ritvaru Bluku.
Dziesmas video ideja nāca no pašas mākslinieces, tāpēc video ir viegls, gaisīgs, jo skaistums tomēr ir vienkāršībā. Video tika uzburts kopā ar talantīgo video režisoru Ritvaru Bluku. Ilze: “..Mūsdienu pasaules, covid-19 pandēmijas bardakā likās, ka nepieciešama pavisam gaiša, vienkārša sajūta, tāpēc saulriets, kurš mūs pilnība pārsteidza ar savu īpašo skaistumu un es, savā elementā – ar prieku, enerģiju un platmali!..”

Noslēgumā Ilze piebilst: “..Pandēmija ir liels pārbaudījums mūziķiem – kā saka, izdzīvos ne gluži stiprākais, bet tas, kam visvairāk šī profesija rūp. Brīdī, kad ir iespēja dziedāt, muzicēt, komponēt, es attopos ievilkta kādā muzikālā kosmosā, kas ir tikai mans un ko es dievinu. Šķiet, ka mūzika ir kā narkotika, kas nekad nelaiž vaļā. Un es turpināšu, lai vai kas!..”