Ilze Riže – Baltais ceļš

Ilze Riže – Baltais ceļš

03.12.2019

Mūzika un vārdi Ilze Riže.

Dziesmiņā ir piedalījušies:
Sitaminstrumentus un eifoniju ir iespēlējuši talantīgie bērni Jēkabs Taranda un Roberts Lielbārdis no Garkalnes skolas, pie ģitāras jaunā un perspektīvā Lūcija Sičevska, pie klavierēm topošā skolotāja Marija Kudrina, balss – es pati, Ilze Riže.

Kad pirms diviem gadiem izdevu savu pirmo mūzikas albumu “Dvēseles lidojums” un Priekšnama topā nonāca dziesma “Sirds un prāts”, es zināju, ka ir jāseko turpinājumam. Un tā novembra sākumā (03.11.2019) tika prezentēts mans oriģinālkompozīciju bērnu mūzikas albums “Ziemas stāsts”. Albuma ierakstā uzaicināju piedalīties 20 talantīgus bērnus un jauniešus no dažādiem Latvijas novadiem, kuriem, gan kā solistiem, gan kā instrumentālistiem, tā bija pirmā pieredze ierakstu studijā. Šis ir manas biedrības “SIRDS MĀJA” radīts labdarības projekts, un visi ienākumi no disku pārdošanas un ziedojumiem ziemas koncertos tiks novirzīti to muzikālo bērnu talantu attīstībai, kuru ģimenēs šobrīd nav iespējams šādu atbalstu saņemt.
Mēs iegādāsimies viņiem personīgos mūzikas instrumentus, apmaksāsim privātstundas dziedāšanā vai instrumentspēlē, dalību konkursos, dosim iespēju ierakstīties studijā, organizēsim vasaras radošās nometnes u.c.

Šoreiz Radio SWH Priekšnama klausītājiem nododu vienu no jaunā albuma dziesmām “Baltais ceļš”, kas ir veltījums pašiem tuvākajiem cilvēkiem, ar kuriem mums ir lemts šo dzīves ceļu iet kopā.