Improband – My Rest

Improband – My Rest

22.01.2019

Mūzika un vārdi – Improband

Ivo Daugavietis – vokāls,
Ēriks Kalnejs – ritma ģitāra,
Viesturs Madernieks – taustiņinstrumentālists,
Arkādijs Ērenburgs – bungas,
Solvita Ungure – vokāls,
Oskars Ancveriņš – basģitāra.

 

Mūzikas grupa ImproBand” pastāv jau 6.gadu. Grupas dibinātājs un vadītājs ir Ivo Daugavietis, kurš ir arī skaņotājs, solists, perkusionists. Pašlaik grupas ImproBand” sastāvā ir 6 mūziķi. Grupa muzicē uz ritma ģitāras, basģitāras, sintezatora un bungām. Dalībnieku sastāvā ir gan profesionāli mūziķi, gan bez speciālās muzikālās izglītības. Grupa bāzējas Ogres novada, Ķeipenes pagastā.

Grupa uzstājas gan publiskos, gan privātos pasākumos. Koncerti tiek sniegti dažas reizes gadā, bet vēlētos darboties aktīvāk.

Tuvākajā laikā ir iecerēts izdot savu pirmo mūzikas albumu ar padsmit savām oriģināldziesmām. Šogad plāno attīstīties un darīt sevi zināmu plašākai publikai.

Par dziesmu: Š.g. Siguldas ierakstu studijā tika ierakstīta fonogramma dziesmai versija angļu valodā “My rest” (latviskais variants dziesmai saucas “Atvaļinājums”).
aktuāla problēma – ikdienas pārslodze, tendence strādāt arvien vairāk, nespēja atrast laiku atpūtai un izkļūt no naudas pelnīšanas apburtā loka. Skatītājiem piedāvāsim ielūkoties iespējamajā situācijas risinājumā. Iecerēts drīzumā uzsākt videoklipa veidošanu dziesmai.