Inese Ērmane – Es nebaidos

Inese Ērmane – Es nebaidos

23.02.2016

Mūzika un teksts – Inese Ērmane

Inese Ērmane ir spilgta franču šansonu dziedātāja, kuras repertuārā ir gan oriģinālmūzika, gan arī populārā mūzika, gan džezs. Papildus solo karjerai Inese pašlaik dzied arī Rīgas Zelta kora sastāvā.

Regulāri uzstājas dažādos svētkos gan ar franču zelta dziesmu koncertprogrammu, gan arī ar jazz un latviešu mūziku.

2014.gada 5.oktobrī koncertzālē „Baltais Flīģelis”, sadarbojoties ar Latvijā atzītiem mūziķiem, notika Ineses 1.solokoncerts „Parīze – Sigulda”, kurā klausītāji tika iepazīstināti ar skaistākajām melodijām no Francijas, oriģinālkompozīcijām, kā arī latviešu komponistu skaņdarbiem franciskās interpretācijās.

Inese pati raksta dziesmu tekstus ne tikai franciski, bet arī latviski, un sadarbībā ar komponistu Jāni Ķirsi ir tapis arī Ineses debijas albums „Nāc blakus man” „easy listening” noskaņās, kas iznāk 28.februārī.

 

Par dziesmu stāsta Inese: „Šajā dziesmā es vēlos runāt par to, cik viegli ir pazaudēt un aizmirst tuvos cilvēkus ikdienas skrējienā, par paviršību attiecībās un to, kā neļaut tai augt!..”

Inese aicina apstāties un padomāt par patiesi svarīgo, rūpēties par harmoniju sevī un attiecībām ar mīļajiem – ar sirdi ieraudzīt viņu pasauli!